Yatak odalarınızda Kelebek Mobilya etkisini yeni sezon yatak odası takımları ile estirmek ister misiniz?

Konuyu Paylaş

Colias yatak odası takımı ile yatak odanızda ferahlığı hissedebilirsiniz.
Colias yatak odası takımı ile yatak odanızda ferahlığı hissedebilirsiniz.

Yatak odası dekorasyonlarımız dinlenmeyi sevenler tarafından en çok önemsenen yaşam alanları arasında yer almaktadır. Dinlenirken keyifli vakit geçirme arzunuza engel olamayanlardansanız ferah ortam zenginliğini sunan bir yatak odası takımı ile bu hayalinizi gerçek kılma hayaline hayır diyemeyeceksiniz. Kelebek Mobilya ferah ortamı size sunmak için son senelerde trend bir yatak odası takımı olan colias ile sizlere beklenti giderici rolde cevap olabilecektir. Üstteki resimden de anlaşılacağı üzere Kelebek Mobilya colias yatak odası takımı sayesinde soft yatak başlığı, aynalı kapaklı gardırop ve bazalı/ bazasız yatak tercihini gerçekleştirebilme olanağını yakalama fırsatı edinebilirsiniz.

Kelebek Mobilya capulus yatak odası takımı ile estetiğe davetiye çıkarabilirsiniz.
Kelebek Mobilya capulus yatak odası takımı ile estetiğe davetiye çıkarabilirsiniz.

Gold ceviz ve füme renklerinin ahengi ile yatak odası dekorasyonlarınızı en heyecanlı şekilde gerçekleştirebilme olanağından sonuna kadar faydalanmaya ne dersiniz? Stoplu kapak sistem özelliği ve içe dönük kulp sistemi ile tasarımda adeta bir bütünlük elde edilebileceği söylenen bu yatak odası takımını yakından görmek adına Kelebek Mobilya mağaza ziyaretini kısa zamanda gerçekleştirme tercihinde bulunabilirsiniz. Kumaş başlıklı yatak başlığını temizleyebilme özelliğinin bulunuyor oluşu titiz bir hanımınız varsa doğru bir seçim olarak yatak odanızda yer alabilecek bir yatak odası takımına sahip olacağınız anlamına gelir. Son teknolojik bas aç özelliğine sahip çekmece detaylarına bayılacaksınız.Kelebek Mobilya nigero yatak odaları ile fonksiyonel bir yatak odası takımına sahip olabilirsiniz.
Kelebek Mobilya nigero yatak odaları ile fonksiyonel bir yatak odası takımına sahip olabilirsiniz.

Yatak odası takımı tercihinizde sade bir takım alma seçiminde bulunacaksanız Kelebek Mobilya nigero yatak odası takımı tercihinde bulunmanız akıllıca bir tercih olabilecektir. Meşe ve beyaz rengin buluşmasını sade görünüm açısından sunan bu yatak odası takımı içinizi ferahlatıcı görünümü ile büyüleyiciliğini yatak odalarınızda hissetmenize yardımcı olmaktadır. Fonksiyonel takım ürünleri, görünümündeki estetiksellik ile bütünleşen yatak modeli tercihiniz ile ahşabın sıcaklığını hissettiren görünümü yatak odanızda yakalayabileceksiniz. Yatak odalarınızdaki görünümde Kelebek Mobilya’nın ekonominize ve zevkinize uyan bu takımlardan herhangi birini seçme tercihinde bulunmaya ne dersiniz? Kelebek Mobilya’nın yeni sezon yatak odası takımı modellerini inceledikten sonra bahsettiklerim ile ilgili aklınıza takılan sorulara cevap vermem için yorumda bulunabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir