Yatak odalarınızda okuma keyfini yeni sezon abajur modellerinden faydalanabilirsiniz

Konuyu Paylaş

Abajur modelleri 2016 koleksiyonundan faydalanarak yatak odalarınızda nostaljik görünümü yakalayabilirsiniz.
Abajur modelleri 2016 koleksiyonundan faydalanarak yatak odalarınızda nostaljik görünümü yakalayabilirsiniz.

Yatak odası dekorasyonları dinlenmeyi sevenler için en önemli dekorasyonlar arasında yer almaktadır. Dekorasyonlarınızı gerçekleştirirken her odada gerçekleştirdiğiniz eylemlere göre tercihlerde bulunarak odalarınızın dekorasyonlarını tamamlamak istersiniz. Antika düşkünlüğünüz varsa ve nostaljik görünümü seviyorsanız üst resimde yer alan abajur modellerine bayılacaksınız. Eskiyi anımsatıcı renk seçimleri ve açıklı koyulu renk kombinleri ile yatak odanızda bu abajurları kullanırken okuma keyfinize diyecek olmayacak. Ya da bi yudum su içmek için yatak odanızdan dışarı çıkma ihtiyacınızda açacağınız bu abajur sayesinde kendinizi daha mutlu hissedebileceksiniz.

Beyaz abajur modelleri ile yatak odalarınızda ferah ortam zenginlikleri elde edebilirsiniz.
Beyaz abajur modelleri ile yatak odalarınızda ferah ortam zenginlikleri elde edebilirsiniz.

Yatak odası dekorasyonlarınızda klasik oda dekorasyonuna uyum sağlama düşüncesi içerisinde iseniz üstteki beyaz abajur modelini yatak odanıza yerleştirme düşüncesine hayır diyemeyeceksiniz. Hem odanızda ferah görünüm sağlayacak hem de yatak odanızda daha geniş bir görünüm sağlayıcı role bürünebilecek beyaz renkli abajur modeli estetik görünüm elde edebilmenize yardımcı olacaktır. Okuma keyfinizi asla yarı yolda bıraktırmayacak bir seçenek olan üstteki abajurunuzu açtığınızda yeterli aydınlığı bulabilecek; geceleri sevdiğinize sarılıp sohbet ederken sımsıcak anıların içinde kaybolabileceksiniz.Klasik dekorasyonlarınızda uyum sağlayabileceğiniz abajur modellerine 2016 sezonunda da ulaşabilirsiniz.
Klasik dekorasyonlarınızda uyum sağlayabileceğiniz abajur modellerine 2016 sezonunda da ulaşabilirsiniz.

Klasik yatak odası dekorasyon tercihinizde üstteki abajur modelini de çekinmeden kullanabilir; zevkinizi yansıtabilecek bir abajur model uygulamasını gerçekleştirebileceksiniz. Yatak odanızda baş ucu aydınlatma modeli tercihinizde bu modeli seçmeniz oda dekorasyon tarzına da uyum sağladığı taktirde sizi memnun edecek şıklığı odanızda elde edebilirsiniz. Yatak odanızın dekorasyonda bütünleyicilik elde etmenizi sağlayan abajur modeli ile 2016 senesinde dekorasyon değişiminizde yatak odanıza harika bir dokunuşta bulunma fırsatını yakalamış olacaksınız. Oda dekorasyonlarınızda beyaz, siyah, bej gibi renklerin hakim olduğu yatak odalarında klasik bir tarz yer alıyorsa bu modeli gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz. Şık bir aydınlatma birimi olan bu abajur modelini almışım ve iyi ki kullanıyorum diyeceksiniz. Yatak odalarınızda aydınlanma ihtiyacınızda bu tarz bir abajur modeli tercih ettiyseniz ve dekorasyonunuzda bir şeylerin eksik olduğunu hissediyorsanız yorum yazarak size yardımcı olmam konusunda fikir isteyebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir