Yaz İçin Hızlı Kilo Vermenin Yolları Yaza Daha Fit Girin

Yaz İçin Hızlı Kilo Vermenin Yolları– Yaz geliyor büyük ihtimalle fazla yağlarından arınmak isteyen hanımlar şimdiden bunun telaşına düşmüşlerdir. Kışın alınan kiloları vermek için hızlı bir program bakanlara birkaç söylemek istediğim önemli kural var. Bazı şok diyetlerle 1 haftada size 4-5 kilo verdirten diyetler var ama bunların ne kadar faydası var size sormak istiyorum. Zararı ise duyunca rahatsız olacak kadar fazla. Yani siz şok diyetle 1 haftada 4-5 kilo veriyorsunuz ama bu yağları eritmeye yönelik olmuyor hanımlar daha çok vücuttaki ihtiyacınız olan kas ve su miktarından azalma sağlanarak kilo verdirtiyor. Bu da aslında kalıcı kilo vermeye değil kısa süreli kilo verilmesine neden oluyor ki yani verdiğiniz kiloların tamamen sizden gitmesi söz konusu değil. Bu verilen kilolar bir süre sonra size iade olacaktır.

Size daha etkili yağları eritmeye yönelik kilo verdirme programı sunacağım. Zaman biraz daha uzun ama etkili bir şekilde istenmeyen yağlardan kurtulup yaza daha sıkı vücutla gireceksiniz. Üstelik hanımlar vücudunuzdaki su miktarını azaltarak kilo vermek doğru değil tam aksine bol bol su içerek kilo vermek daha kolay olacaktır diye söyleyebilirim. Yaza kadar istemediğiniz kadar yağ azaltan her bölgenizin eşit derecede kilo vermesi için öncelikle düzenli tempolu yürüyüş şart. Denediğim için söylüyorum öncelikle her sabah aç karnına 1-2-3 km yürüyüş yapacaksınız bu vaktinize işinize göre değişir eve girdiğinizde temiz bir duş ardından yemeğiniz 1 tane haşlanmış yumurta bir salatalık 1 domates bol yeşillik şekersiz çay 2 dilim ekmek bir küçük parça peynir ve 4-5 tane zeytin olacak. Suyunuzu günlük en az 8-10 bardak içmelisiniz size garanti veriyorum 1 ayda 5-6-7 kg kadar vereceksiniz tabii bu arada egzersiz olmazsa olmaz. Yağlı yemeklerden kaçının kızartmalar zaten kesinlikle hayatınızdan çıkmalı ki yazın zaten çok ağır gelecektir hiç gerek yok hanımlar. Akşam ve öğle yemeklerinden önce bol su için ki fazla yemek yeme ihtiyacı hissetmeyin bu size fazla yemek yeme konusunda engel olacaktır.

Hareketi yaşamınıza sokmanız gerekiyor hızlı ve oturduğunuz yerden kilo vermeniz mümkün olmadığını sizin de anlamanız gerekiyor. Oturarak zayıflayın, yiyerek zayıflayın diye bir kural yok. Böyle zayıflama belki gerçekten zayıflatıyor olabilir ama bu tür kolay yöntemler illaki pürüz çıkarır. Biraz boğazınıza dikkat edecek biraz hareket edeceksiniz bol su içeceksiniz olay bitmiştir. Yaza girmemize daha çok var bence şimdiden başlarsanız tatile kadar epey kilo vermiş olursunuz. Kolayca kilo vermek için bir de şu yazımızı inceleyin derim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir