Yazlık Örgü Modellerinde Bu Sezon Neler Var

Yazlık Örgü Modelleri– Yaz geliyor hanımlar daha ne duruyorsunuz yaz için en güzel örgü modellerini yapma zamanı. Kim demiş yazın örgü olmaz diye hem örülür hem de giyilir. Özellikle plajda tatilde giyebileceğiniz incecik örgü modellerle daha şık olacağınızın garantisini verebilirim. Bu sezon çok güzel geçeceğe benziyor ülkemize turistte fazla gelmeyeceğine göre güzel güzel örgülerinizle kumsalların tadını çıkarmanın zamanı. Şimdiden örmeye başlayarak tatile kadar yetiştirebilirsiniz diye düşünüyorum hanımlar. Özellikle plajda giyilecek elbiseler bluzlar çok dikkat çekiyor biraz da ona göre paylaşımlarda bulunmaya çalıştım sizler için.

Özellikle tunik şekilde tığ işinden örülmüş örnekler de çok ilgi görüyor tabii modelleri sadece tatil için düşünmeyin yazın serin akşamlarda da giyebileceğiniz modeller var. Şallar yelekler ya da pançolar hepsi yaza özel örneklerle Melekler Mekanı farkıyla bizde. Neden hazır modellere o kadar para veresiniz ki hem örgü örerek kendinizi rahat hissedin hem de sonunda harika uygun yazlık kıyafet edinin. Bu yaz özellikle tunik tarzı rahat örgüler ve yeleklere talep var. El örgüsü yapılan bir kıyafet hazır modellere göre daha uzun yıllar solmadan giyilebiliyor ayrıca hem de örgünün asla modası geçmez hanımlar.

Şiş örgüsünden çok tığ işi ile örülmüş örgüler daha bir dikkat çekiyor yazın. Uzun elbiseler bile dantel görünümünde harika bir hava katıyor. Özellikle açık renkli örgü modelleri daha çok tercih ediliyor. Öreceğiniz elbise tunik tarzı kıyafetlerinizin altına astar da geçirebilirsiniz. Desenleri motifleri aslında siz de oluşturabilirsiniz. Ama size sunacağımız modelleri inceleyerek fikir edinebilirsiniz. Dantelli bir bluz özellikle genç kesimin de ilgisini çekmeye yetecektir. En beğenen bu yılın yeni örgü modellerini inceleyebilirsiniz. Yazın artık klasik kıyafetlerden sıkıldıysanız örgü modeller en güzel tercih olabilir sizin için. Görsellerimizi inceleyerek siz de yaza hoş örgü kıyafetlerle giriş yapabilirsiniz bu bir bluz olabilir bir yelek ya da şal eminim ki severek giyeceğiniz modeller olacak. Bu yazımızdan da ajurlu örgü modelleri yazlık örneklere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir