Yazlık Örgü Tunik Yapımı Videolu Anlatım Sıcak Havalarda Kullanışlı Modeller

Yazlık Örgü Tunik Yapımı– harika yeni bir baharlık tunik yapımını uygulamalı sizlere örneklerle anlatmaya çalışacağız. İster şişle ister tığla kolay ajur modeliyle değişik bir örgü motifi yapımı örgü bilmeyenlerin bile yapacağı şekilde. Bu yaza damgasını vuracak bu güzel tuniğin anlatıldığı video karşınızda. Keyifli seyirler… Yaz yaklaştıkça daha serin daha havadar kıyafetler ortaya çıkıyor. Örgülerde de artık serin tutacak merserize iplerle delikli modellerle giyebileceğiniz tunik yapabilirsiniz. Video da motifli yazın baharda giyebileceğiniz model anlatılmış izleyerek siz de yapabilirsiniz. Hanımlar yaz geliyor artık kumsallarda salınarak gezeceksiniz. Kilolar verilmeye başladı çoktan. Bikinilere mayolara girebilmek için kilolarınızı vermeye devam ederken kendinize deniz dışında giyebileceğiniz örgü tunikler örebilirsiniz.

Tunikleri bir body üzerine giyebilir altınıza bir jeans ile harika uyum yakalayabilirsiniz. Kapalı hanımlar da örgü tunikleri kendilerine istedikleri boyutta örüp kullanabilirler. Yine açık bayanlar kotla kombine edebilecekleri gibi taytla da çok güzel bir kombin oluşturabilirler. Haydi hanımlar ellerinize kuvvet gelsin yazın kumsala gidene kadar tuniğinizi yetiştirin. Hanımlar buradan tuniğinize uygun renkte plaj çantası da yapabilirsiniz kendinize. Tuniğinizi nasıl dilerseniz kollu ya da kolsuz şekilde yapabilirsiniz. Bir bütün olarak örebileceğiniz gibi motif motif parçalar örüp onları birleştirdiğinizde çok hoş örnek çıkacaktır ortaya.

Bu aşağıdaki tunik modelini ben de çok beğendim hanımlar biraz salaş oluşu hem kullanışlı hem daha rahatlık sağlar. Beyaz body üzerinde de çok güzel durmuş motiflerin görünümü daha bir ortaya çıkmış. Bayanların en çok tercih ettikleri tunikler hem şık hem de rahat hissettirdikleri için de tercih ediliyor. Örgü örmeyi seven hanımlar haydi yazlık örgü tuniğinizi kendiniz yapın hem istediğiniz modelde hem rahat hem bedeninize uygun. Aslında sadece yazın değil kış günlerinde de kullanabilirsiniz örgü tunikleri. Hazır model çok fazla aslında ama el emeği yapacağınız tuniğiniz daha kıymetli olacak ve severek giyeceksiniz. Üstelik dilediğiniz modelde de yapabilmek için şansınız olacak. En son modelimizde beyaz dantel model tunikte çok hoş görünüyor. Ben sadece dantellerin masa örtülerine sehpa örtülerine yakıştığını düşünürdüm ta ki bu modelleri görene kadar.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir