Yazlık Tığ İşi Bebek Yelekleri Zevkle Öreceğiniz En Güzelleri Burada

Konuyu Paylaş

Yazlık Tığ İşi Bebek Yelekleri–  Bir keyif işidir örgü örmek. Huzurlu bir ortamda işlerinizi bitirmişsiniz elinize almışsınız ipleri tığı ya da şişleri örmeye başlıyorsunuz. Ördükçe daha dinlendiğinizi düşünüyorsunuz. İşte anlatırken bile ne kadar rahatlattı değil mi sizi? Sizlere sunacağım örneklerden esinlenebilir kendi stilinizi de ekleyerek yepyeni tasarımlar ortaya koyabilirsiniz. Dilediğiniz renklerde ipler seçip bebeklerinize yaz için renkli ve şık yelekler yapabilirsiniz. Bebek yelekleri hırka ya da süveter gibi değildir. Hem kullanımı pratiktir öndeki düğmelerden ötürü hem de kolsuzdur. Dışarı çıkarken yanınıza alıp kolayca giydirip çıkarabilirsiniz. Kolsuz olduğu için ve tığ işi gibi daha ince modelleri yazın ya da bahar aylarında tercih edebilirsiniz. Aşağıdaki ilk örnekle sizlere tığ işi bebek yeleklerini sunmak isterim. Tam da hava değişimi yaşanan aylarda ya da serin yaz akşamlalrında yavrularınıza iyi gelecektir. Aşağıdaki model tam bir kız bebeklere özel olarak tasarlanmış belli. Çiçek motifleri renkler hepsi harika görünüyor.

cicek motifli suslemeli tig isinden yazlik bebek yelegicicek motifli suslemeli tig isinden yazlik bebek yelegi

Yazlık tığ işinden bebek yelek modellerini tanıtmaya devam ediyoruz. Yine kız bebeklere çalışıyoruz sanırım. Nedense renkleri ve hoş modelleri beni çekiyor. Delikli çok şık bu model tam yazlık bir örnek. Özellikle yelekleri süslü gösteren bir şey de düğmelerdir. Önüne ya düğmeler ekleyecek ya da özellikle kız bebekse giydireceğiniz öne fiyonku süslemeler ile birleştirmeler yapabilirsiniz. Yazları yeleksiz geçmez gerçekten eğer çok sıcak bir bölgede değilseniz mutlaka bebeğinizin gardrobunda bir örgü yelek bulundurun. Hem evde giyebileceği hem dışarda giyebileceği çok şık modellere galerimizde sizler için yer verdik.


tig isi yazlik bebek yelegi

tig isi yazlik bebek yelegi

Öreceğiniz modele bu şekil delikler ya da ajurlar yapmanız halinde yazın daha çok kullanıma müsait bir yelek ortaya çıkacaktır. Aşağıdaki model erkek bebeklere çok yakışacağını düşünüyorum. Tığ işinden dokunmuş hoş bir örnek. Erkek bebekler için tığ işinden yapılan değişik örgü modellerine de buradan göz atabilirsiniz en azından fikir edinmiş olursunuz.

yazlik tig isi bebek yelegi

yazlik tig isi bebek yelegi

İster kendi bebeğiniz ya da sevdikleriniz için örebileceğiniz gibi, hediyelik seçenekleriniz arasında da çok yararlı olacağı düşüncesindeyim. Şimdi örneklere göz atmanız için vedalaşıyorum arkadaşlar, işlememi istediğiniz konularla ilgili taleplerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir