Yeni kayık yaka gelinlik modelleri

Konuyu Paylaş

kayık yaka gelinlik modelleri
Kayık yaka gelinlik modelleri

Evlenecek gelin adayları için gelinlik modelleri büyük önem taşır. Düğün sezonunun çok yakın da açılacağını düşünecek olursak şimdiden birçok gelin adayı gelinlik modelini belirlemeye çalışıyor. Her genç kızın hayali mutlu bir yuva kurmak ile birlikte hayalinde canlandırdığı gibi gelinlik modelini giymektir. Değerli Melekler Mekanı takipçilerimiz,modayı yakından takip eden sitemizde sizlere yardımcı olabilmek adına moda trendlerinden aldığımız doğru bilgileri olduğu gibi aktarmaya çalışıyoruz. Gelinlikler sizler için

2016 trend kayık yaka gelinlik modelleri
2016 trend kayık yaka gelinlik modelleri

Üstte ki kayık yaka gelinlik modelinin yaka kısmın da yer alan dantel detayları modele oldukça zarif ve şık detaylar kazandırmış. Dantel detaylarını ayrıca kapri kol detayların da ve gelinlik modelinin etek kısmında da görebiliyoruz. Her gelin adayı gelinlik modeli seçimin de öncelikle zevkini, vücut yapısını ve yaşam tarzı gibi ayrıntıları ön plan da tutar. Bunun yanın da düğünün yapılacağı mekanın konseptini de unutmamak gerekiyor. Kayık yaka gelinlik modelleri özellikle mevsim geçişlerin de ve yaz ayların da gelin adaylarının favorileri arasın da yer alıyor.kayık yaka yeni sezon gelinlik modelleri
kayık yaka yeni sezon gelinlik modelleri

Bir üstte ki gelinlik modeli kayık yaka gelinlik modelinden oluşuyor. Modelin alt kısmı saten kumaş düşünülerek tasarlanmış olup yaka ve kol kısmın da işlemeli dantel detayları tercih edilmiş.
Tüm ünlü modacıların gelinlik modellerini yeni tasarımlarını sizlere ilham olsun diye hazırlıyoruz.
Gelinlik modellerinden tercih edilenlerden biride kayık yaka gelinlik modelleri.. 2016 kayık yaka gelinlik modelleri arasından en tarz olanları sizler için seçtim.
Kayık yaka gelinlikler ,kişiye estetik bir duruş katıyor.Kadının tüm zerafetini ortaya koyan bu model oldukça gelin adayları tarafından tercih ediliyor. Modern bir görünüşe sahip olan kayık yaka gelinlik modelleri  yeni sezon gelinlik modelleri arasın da yer alarak farklı tasarımlar ile gelin adaylarına sunuluyor. Halen gelinlik modeli seçimine karar veremeyen gelin adaylarındansanız kayık yaka gelinlik modellerini görmeden model konusun da son kararı vermemenizi öneriyorum.

Dünyaca ünlü markaların gelinlik modelleri ile birlikte yeni sezon gelinlik modelleri için buraya tıklayabilirsiniz.


Büyük Beden Gelinlik Modelleri İçin Tıklayınız

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares