Yeni sezon banyo dekor değişimlerinde aynaların rolü

Konuyu Paylaş

Banyo dekorasyon 2016 senesi için değişiminizi büyük banyo aynası seçiminde bulunarak tamamlayabilirsiniz.
Banyo dekorasyon 2016 senesi için değişiminizi büyük banyo aynası seçiminde bulunarak tamamlayabilirsiniz.

BANYO DEKORASYON ÖNERİLERİ Banyo dekorasyonlarımız aydınlık bir ortam oluşturacak şekilde dizayn edilirse burada harcadığımız vakitten daha çok keyif alırız. Sadece aydınlatma ürünleri ile banyolarda ferah görünüm elde edileceğine aynaların rolünü banyolarda da hissedici büyük boy aynası model tercihinde bulunmayı deneyebiliriz. Büyük boy aynası yani dikey tarz aynalar seçerek ya da yatay uzun büyük ayna modellerinden faydalanarak banyolarımızda kaliteli tercihlerde bulunma mutluluğunu daha iyi hissetme olanağı edinebiliriz. Ferah bir banyoyu temizlemek; burada yıkanmak ya da kendimize doya doya bakarak bakım yapmak daha eğlenceli hale dönüşecektir. Lavabo önü ve küvet üstü dizayn edilmiş büyük ayna modelleri ile aydınlık konumunu en iyi şekilde hissettiren banyo dekorasyonu olan üst resimdeki dekoratiflik beğeneceğiniz kaliteli banyo dekorasyonlarını edinmenizi sağlayacaktır. Banyo Dekorasyon Nasıl Olmalı

Büyük dekoratif banyo aynası modeli seçiminde bulunarak banyolarınızı geniş gösterebilirsiniz.
Büyük dekoratif banyo aynası modeli seçiminde bulunarak banyolarınızı geniş gösterebilirsiniz.

Üstteki yan yana duvar arası olmasına rağmen uygulanan büyük ayna modelleri de ortamı daha geniş gösterici bir dekoratifliği elde etmede harika bir seçim olmuştur. Aynanın yakınında bulunan aplik tarzı banyo aydınlatması model uygulamasının gerçekleştiriliyor oluşu da daha zengin bir görünüme davetiye çıkarmaktadır. Aynalar ile banyo aydınlatmasında sarkıt ya da avize tarzı geniş alan aydınlatmasına yardımcı olabilecek aydınlatma modellerine ihtiyaç bile duymadan ihtiyaç giderimini gerçekleştirme olanağı edinebilirsiniz.Dizayn banyo ayna takımı modeli tercihi ile duvar dekorasyonlarınızı yenileyebilirsiniz.
Dizayn banyo ayna takımı modeli tercihi ile duvar dekorasyonlarınızı yenileyebilirsiniz.

Dekoratif banyo aynası model tercihinde bulunarak lavabo üstü, dolap yanı ya da geniş boş duvarlarda anlamlı etki oluşturucu ayna seçerek dekorasyonlarınızı zengin kılabilirsiniz. Seçimlerinizde bulunurken etkili dekorasyon oluşturmak birincil tercihiniz olabilecektir. Üstteki resimde de gördüğünüz üzere siyah banyo dekor ortamını açıcı role bürünen ayna modelleri banyoyu açmış ve aydınlığı kendiliğinden oluşturucu rolü ile beğenileri üzerine toplamıştır. Tekzen, Koçtaş ve İkea mağaza ziyaretlerinde bulunarak kısa zaman diliminde istediğiniz ferah ortam zenginliğini elde edebileceğiniz banyo figürlerinize uyumlu dekoratif ayna model siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz düz büyük boy banyo aynasının yanında duvarlarda bu dekoratif ayna modellerine yer vererek iç açıcılığı daha iyi hissedebilme fırsatına sahip olabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir