Yeni sezon siyah abiye elbise modelleri

Konuyu Paylaş

yeni sezon siyah abiye modelleri
yeni sezon siyah abiye modelleri

Yeni sezon siyah abiye elbise modelleri 2016 yılının yine değişmeyen trendleri arasın da olmaya devam ediyor. Sevgili takipçilerimiz her kadının gardırobunda mutlak surette siyah abiye ve siyah günlük elbise modellerinden en az birkaç tane bulunmakta. Aslın da siyah abiye rengi hemen hemen her kadının bir nevi kurtarıcısı gibi birşey olmaktadır. Vücut hatlarını daha düzgün gösteren, fazlalıkları kapatarak fiziki görünümü düzgün gösteren siyah abiye modelleri bunun yanın da asil şıklığı ile her bayanın elbise dolabının demirbaşı olarak yer alıyor.
Elbise bir kadının şıklığını en çok ortaya koyan kıyafet türüdür.Gece tarzınıza uygun siyah abiyeleriniz ve işyerinde dahi rahatlıkla giyebileceğiniz siyah spor ve günlük elbiseleriniz sayesinde hem daha zayıf ,hem daha şık,hemde daha derli toplu görünme imkanı yakalayabilirsiniz.

siyah abiye modelleri
siyah abiye modelleri

Ben siyah elbiselere kurtarıcı gözüyle bakıyorum,bizi o kadar kurtarıyor ki,düz bir siyah elbise bile bizi tarz sahibi yapabiliyor,güneş gözlüğü ,deri ceket,uzun çizmeler ve uygun çanta kombinleriyle günümüzü oldukça şık tamamlayabiliriz.
Siyah elbise giyerek asil,seksi ve gösterişli olabilirsiniz.Herhangi bir davete siyah bir elbise ve uygun aksesuarlarla zahmetsizce katılabilirsiniz.üstü büstiyer siyah abiye modeli
üstü büstiyer siyah abiye modeli

Üstte ki siyah abiye modeli alytı uzun etek modeli ve üstü büstiyer modelinden oluşuyor. Kısa bluz ve büstiyer modelleri sizin de bildiğiniz gibi senenin trend parçaları arasın da yer alıyor. Modeli yakından incelemek ve hatta satın almak için burayı tıklayabilirsiniz.

Yeni sezon için tasarlanan siyah gösterişli ve günlük çok şık elbiseler satın alma imkanına sahipsiniz.Dümdüz siyah askılı bir siyah elbisenin altına giyeceğiniz uygun bir stiletto ile dahi göz alıcı görünebilirsiniz,tabi ki kombini bozmayacak saç,makyaj ve elinizdeki çantanız ile….


Her sene hemen hemen tüm abiye markalarının koleksiyonların da yerini alan siyah abiye modelleri 2016 yılına özel farklı tasarımlar ile bayanlara sunuluyor.

Büyük Beden Abiye Modelleri İçin Tıklayınız

Kırmızı Abiye Modelleri İçin Tıklayınız

 

 

One Reply to “Yeni sezon siyah abiye elbise modelleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir