Yeni sezonda en yeni renklerle cıvıltılı ortamları yakalayın

Konuyu Paylaş

Desenli duvar boyası ya da duvar kağıtları ile 2016 sezonunda fark yakalayın.
Desenli duvar boyası ya da duvar kağıtları ile 2016 sezonunda fark yakalayın.

Ev dekorasyonlarındaki değişimler arasında en önemliler listesine girmeyi başarmış olan renklerle yakalayacağınız farklı görünümler odalarınızda canlılık yakalamanıza yardımcı olur. Bu sene renklerle elde edineceğiniz değişim için üstteki gibi desenli duvar görünümünü veren boyama tarzları ya da duvar kağıtlarından desenlileri seçerek olsun istemez misiniz? Odanızda sadelik varsa duvarlarınızda bu tarz bir değişim sizler için kaliteli sonuç alımını hızlandırıcı rolde karşınıza çıkabilecektir. Duvar görünümlerinizde açıklı ve koyulu renk karışımlarını sizlerin dileğinize göre yansıtacak boyama stillerinde verecek olan bu boyalar yaşam alanlarınızı enerjik, rahatlatıcı ,ferahlatıcı, dinlendirici forma sokucu role sokacaktır.

Sıcak renklerle evinizi ısıtacak oda dekorasyonlarını oluşturabilirsiniz.
Sıcak renklerle evinizi ısıtacak oda dekorasyonlarını oluşturabilirsiniz.

Duvarlarınızda zevkli bir görünüm ve enerjik bir hava yakalamak elinizde. Üstteki resimde de göreceğiniz üzere sade bir renk değil aynı rengin farklı tonları ile de oda görünümlerinizde tam bir efsane denilebilecek tarz değişikliklerini oluşturabilirsiniz. 2016 iç cephe renklerinde yer alan fuşya ya da pembe tonlarının üstteki gibi uygulanışı yatak odası, çocuk odası ya da bebek odası gibi alanlarda daha pozitif bir enerji ile güne başlamayı sağlayacak şekilde formlandırılabilir. Yatak odasında da görüldüğü gibi yastık renklerinin duvar boyasındaki renklerle örtüşüyor oluşu odayı daha farklı bir havaya sokmuştur. siz de bu tarz bir değişim yakalama düşüncesi içerisinde iseniz üstteki bir uygulamaya hayır diyemeyeceğinizin garantisini verebiliriz.Yeni sezonda farklı duvarlarda farklı renklerle konsept yakalayacağınız dekoratiflikler yakalayabilirsiniz.
Yeni sezonda farklı duvarlarda farklı renklerle konsept yakalayacağınız dekoratiflikler yakalayabilirsiniz.

2016 duvar dekorasyon değişimi için farklı renklerin bütünlük kazandıracağı alan zenginliklerine yer açmaya ne dersiniz? Duvarlarınızda yeni heyecanlar yakalamak elinizde. Siz istediğiniz sürece oda dekorasyonlarınızdaki açık ve kloyu bütünlüğünü küçük uygulama değişiklikleri ile elde edebilirsiniz. Mavinin rahatlatıcılığını beyazın saflığı ve ferah ortam sunucu etkisi ile bütünleştirdiğinizde elde edeceğiniz huzurlu oda dekorasyonu sizin için ne kadar güzel bir değişim olur değil mi? Resimdeki gibi açık gri ve parlament mavisi kombinasyonu gibi değişimler içinde oturma odanızda ya da salonlarınızda fark hissedici görünümler elde edici davranabilirsiniz. Renklerin gücü ile 2016 değişimine var mısınız?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir