Yeni sezonun favori sneaker modelleri

Konuyu Paylaş

2016 sneaker modelleri
2016 sneaker modelleri

2016 sneaker ayakkabı modelleri oldukça popüler bir hale gelerek günümüz de birçok bayanın ayakkabı dolabının demirbaşı olarak yer almaya devam ediyor. Biz bayanların ayakkabı tutkunluğu aşikar… Günlük ve özel günlerin yanısıra mevsimine göre kullandığımız ayakkabı modelleri kıyafetlerimizi tamamlayan kombinler oluşturmamazı da olanak sağlıyor. Daha önce ki yıllar da genellikle spor yapan bayanların ayakların da görmeye alışkın olduğumuz sneaker ayakkabı modelleri artık araların da birçok ünlü bayanların da bulunduğu kişiler tarafından kullanılıyor. Spor ayakkabılar artık yalnızca spor kıyafetlerle ve spor salonlarında kullandığımız parçalardan değiller. Moda sektörünün odak noktası kabul gören ,sokak stilinde artık spor ayakkabılar olmazsa olmazlardan. Topuklu ayakkabı giymeyi pek sevmeyenlerin gözdesi olan bu tür ayakkabı modelleri ile günlük hayatınız da ayaklarınız oldukça rahat ederken siz de tarzınızı konuşturmuş olacaksınız.
Özellikle son dönemlerde herkesin ayağında görmeye alıştığımız sneaker ayakkabılar sizin tüm havanızı aniden değiştirip,tarz görünmenize vesile olabiliyorlar. Üretici firmalar talep karşısın da spor ayakkabı modellerini andıran oldukça farklı sneaker modellerini tasarlayarak koleksiyonlarına dahil ederek bayanların beğenisini kazanıyor.

sneaker ayakkabı kombinleri
sneaker ayakkabı kombinleri

Dev markalar bu kadar rağbet gören sneaker akımına kayıtsız kalmayarak ,kendi markalarınca modeller üretmeye ve değişik tasarımlarını ortaya koymaya başladılar.
Bu sezonda kış aylarında olmamıza rağmen beyaz sneaker’lar trendlerin başına geçmeyi başardı.
Beyaz’ın karşıtı siyah deri modellerde her mevsime uygun olarak üretildiklerinden oldukça tercih ediliyorlar.
Yeni sezonda beyaz, siyah mürdüm ve bordo tonlarına sahip sneaker modelleri trendlerde olacak değerli takipçilerimiz,şimdiden bu dört renkten bir tanesini edinmenizi tavsiye ediyorum.Bu tonlardaki sneaker modelleriyle kış aylarına oldukça uyum sağlamış olacaksınız.sneaker ayakkabı modası
sneaker ayakkabı modası

Gördüğünüz üzerine artık sneaker ayakkabı modelleri sadece eşofman altlarına kullanılmıyor. Giydiğiniz etek altına, yırtık bir kot yada pantolon altına olduğu gibi daha farklı kıyafetleriniz ile de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Piyasa da farklı markaların koleksiyonların da yerini alan sneaker ayakkabı modellerini markalarına göre değişik fiyat aralıkları ile satın alabilirsiniz.

Dekoratif Yastık ve Minder Modellerini İncelemek İçin Tıklayınız

Hamile Kalmak İçin Ne Yapmalıyım Tıklayınız


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares