Yeni trend : Büzgü Çantalar

büzgülü çanta modelleri
büzgülü çanta modelleri

Hangi yaştan olursa olsun her bayanın vazgeçilmez aksesuarı olan çanta modelleri piyasa da farklı marka ve firmalar tarafından değişik renkler ile birlikte modellerle bayanlara sunuluyor. Bir bayan için bazen giyim modelinden daha çok çanta ve ayakkabı modeli daha büyük önem taşır. Hatta bazıları için çanta tutkusu öyle bir hal alır ki dudak uçuklatan çanta ücretini beğendiği bir modele vermekten de hiç çekinmez…Her sene sezonuna göre farklı çanta modelleri yazlık, baharlık ve kışlık tasarımları ile bayanların gözdesi olmaya devam ediyor. 2016 yılının çanta trendlerin de yerini alan büzgülü çanta modelleri özellikle genç kız ve bayanların büyük beğenisini kazanıyor

Moda sektöründe tepeden tırnağa nostalji yaptığımız ve geçmişe yöneldiğimiz son dönemde,çanta modellerinde de çoğumuzun özellikle okul dönemlerinde kullandığı ağzı büzülen torba şeklinde çanta modellerine inanılmaz hızlı bir geçiş yaşanıyor.

Moda dünyasında Bucket Bag adı verilen torba görüntülü çantaları ,dev markalardan olan Lacoste nerdeyse bir dönem adıyla özdeşleştirmişti.Bucket bag’ler bir anda hayatımıza öyle hızlı bir giriş yaptılar ki,kış sezonunda dahi trendlere girmeyi başardılar diyebiliriz.Ağzı büzgülü torba şeklindeki bu çanta modellerinin kullanımı oldukça rahat,lise dönemlerimde kullandığım için okul gereçlerimi rahatlıkla sığdırabiliyordum.Rahatlığın ön planda olduğu günümüzde büzgülü torba şeklindeki bu çantaların oldukça trendlerde kalacağını düşünüyorum.

kahverengi büzgülü çanta modeli
kahverengi büzgülü çanta modeli

Eski yıllarda genelde model olarak kısıtlı olan büzgü çantaların günümüzde her çeşit renk ve boyutlarını görebiliyoruz.Ufak modelleri oldukça şirin görüntüye sahipler.Büyük modellerini de her tür özel eşyamızı taşımak için kullanabiliriz.

Bucket bag çantalar bir tarza hitap etmediğinden spor veya klasik stil farketmeksizin her stil ile kombin ederek rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Miu Miu, Alexander Wang, Louis Vuitton, Longchamp, Marc Jacobs, Mango, Vakko gibi markaların “Bucket Bag” modellerini inceleyip tarzınıza daha yakın bulduğunuz çanta modelini belirlemeniz daha kolay olacaktır.

büzgülü çanta modası
büzgülü çanta modası

 

2016 İlkbahar Yaz Ayakkabı Trendleri İçin Tıklayınız

 

Sitemizde daha önceden açılmış olan forum bölümündeki MATMAZEL ÇANTA Modelleri konusuna da göz atmak isteyebilirsiniz. Aşağıda yer alan galerideki küçük resimlere tıklayarak, ilgili konumuza ulaşabilirsiniz.

Siyah Matmazel Çanta modeli Kahverengi matmazel çanta modeli Siyah vişne matmazel çanta Kırmızı matmazel çanta modeli Kahverengi matmazel çanta modeliN11 matmazel çanta modeli İndirimli matmazel çantalar harikalar bu da değişik bir matmazel çanta modeli bu da değişik bir matmazel çanta modeli Parlak matmazel çanta modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir