Yer tasarrufu sağlayan mobilyalar ile zengin alanlar elde edinin.

Konuyu Paylaş

Fonksiyonel orta sehpalar ile farklı amaca hizmet eden sehpa tercihlerini aynı anda karşılayabilirsiniz.
Fonksiyonel orta sehpalar ile farklı amaca hizmet eden sehpa tercihlerini aynı anda karşılayabilirsiniz.

Farklı kullanım şekillerine bürünen ve değişik formlarda görünümleri ile daha az yer kaplayabilme özelliğine sahip mobilyalar her zaman daha tercih edilebilir mobilyalar arasında kendini göstermektedir. Mobilya seçimlerimizde özellikle dar alanlarda nasıl dekorasyonlar uygulayacağımız hususunda kararsızlığımız varsa bu anlarda bu tarz fonksiyonellikleri ile yer kaplamayan mobilya modelleri adeta imdadımıza koşarlar. Yer kaplama özelliği bakımından üstteki modeli incelediğiniz zaman küçük alanlara orta sehpa olan bir sehpa olduğunu anlayabilirsiniz. Hem bir laptopa cevap veren bu akıllı sehpa bir mobilya grubu ile kombinlenerek orta sehpa –akıllı sehpa– olduğu taktirde başka biri için çay sehpası ya da çalışma alanı zenginliği sunan masa görünümüne bürünebilir. Depolama alanları ile de elimizin altında kalem, şarj aleti, kitap ya da gazete gibi ürünleri anında depolayacağımız sandık işlevini veren haznelerin bulunmasına rehber olabilmektedir.

Yer kaplamayan yemek masası sandalyeleri ve sehpalar ile alan zenginliğinden faydalanabilirsiniz.
Yer kaplamayan yemek masası sandalyeleri ve sehpalar ile alan zenginliğinden faydalanabilirsiniz.

Yemek odanız dar ise ve çekirdek aileniz için yemek masa ve sandalyelerinizi bu odanıza nasıl sığdıracağınızı mı düşünüyorsunuz? O zaman sizlere sunulabilecek fonksiyonelliği ile üst resimde yer alan sandalyeleri ile bütünleşen masa modeline bayılacaksınız. İstediğiniz renk örtü ile hem yemek sandalyeleri hem de masa tasarımını yerleştireceğiniz yemek odanızda son derece hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Dilerseniz yemek masanız üzerinde şık bir aksesuar ya da vazo dolusu çiçek ile de zenginlik oluşturabilirsiniz.Yer tasarrufu sağlayan yatak odası dekorasyonları ile zengin alanlar elde edebilirsiniz.
Yer tasarrufu sağlayan yatak odası dekorasyonları ile zengin alanlar elde edebilirsiniz.

Yatak odası dekorasyonlarınızı yer tasarrufu sağlayan mobilya model tercihi ile yenilemek ister misiniz? Yatağın katlandığı zaman koltuk takımları ile karşınıza çıkacak salon dekorasyonu oluşumu ile aynı anda iki odanın yer alabileceği alan zenginliğini yakalayabilirsiniz. Hem kullanışlı hem de fonksiyonel mobilyalar ile üstteki gibi aynı anda iki odaya hizmet edici role bürünen oda görünümü dilerseniz siz de yakalayabilirsiniz. Bu tarz dekoratifliklerin yanı sıra yer kaplamayan farklı tarz mobilya modellerinden de faydalanarak oda dekorasyonlarınızda yer açıcı faaliyetlerde bulunabilirsiniz.


One Reply to “Yer tasarrufu sağlayan mobilyalar ile zengin alanlar elde edinin.”

  1. Slm. Çok güzel . Çok zamandır arıyordum. Peki fiyat ve başka detayları nerden öğrenebilirim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir