Yeşil renk ile muhteşem görünümlü odalar

Yeşil rengi evinizde tamamlayıcı dekor ürünlerinde kullanabilirsiniz.
Yeşil rengi evinizde tamamlayıcı dekor ürünlerinde kullanabilirsiniz.

Yeşil renk ev dekorasyonlarınızda huzurun en önemli odak noktası gibidir. Herkes için yeşil renk ile yapılan dekor anlayışlarında biraz huzura yer vardır. açık renk ile yapılan dekorasyonda üstte yer alan görünüm bütünlüğü bu resme bakan herkesin işte bu diyebileceği tarz bir dokunuş olmuştur sanırım. Siz de yeşile odanızda yer verirken ana mobilya değişiminizde yeşil için bütçenize yer açamayacak güçte iseniz küçük bir halı modeli seçimi ile yeşili odalarınızda yaşatmayı deneyebilirsiniz. Basit dekoratif eşyalar ile de dekorasyonlarınızda yeşili odalarınızda kullanma tercihinde bulunabilirsiniz.

Yeşil renkli koltukları salonlarınıza davet edebilirsiniz.

Yeşil renk en canlı hali ile oda dekorasyonlarınızda yer alsın düşüncesinde iseniz üstteki gibi görünümler arasından tercihte bulunabilirsiniz. Yeşil rengin koltuklarınızda yer aldığı salon görünümlerinde detaylara yer verirken dekoratif obje seçiminizde yeşil istiyorsanız vazo görünümünden de faydalanabilirsiniz. Kimileri en rahat ettikleri temizlik amacı ile tercih ettikleri banyo dekorasyonlarında yeşil renkli banyo görünümlerine yer açmayı denemektedirler. Zümrüt yeşili modasına güvenenler içinde bu tın ve bunu tamamlayan siyah renk ile harika uyum sağlayacak görünümlere yer açabilirsiniz. Yer yer kırlentlerde yer alan farklı bir yeşil tonu da odada tamamlayıcılığı üstlenmişe benziyor.

Duvar dekorasyonlarında yeşil ile bir başka görünüm yakalayabilirsiniz.

duvar görünümlerinde de aradığınız etki için yeşilin başka bir tonu ile duvar dekoratif değişimlerine yer verebilirsiniz. Oda görünümleriniz koltuk desenleri ile özel olsun isteyenlerdenseniz son derece bahçe havasını veren bu tonu duvarınızda ve geniş balkon duvarınızda kullanmaya ne dersiniz? Doğa ile bütünleşen ve birçok kişinin karşı koymayacağı zengin görünümlerden faydalanma düşüncesine girebilirsiniz. Sizin içinize farklı bir enerji yükleyecek olan yeşil renkten faydalanarak elde edeceğiniz dekoratif görünümlü mekanlardan bir kesit olan üstteki görünüm tam da hayalini kurduğum veranda dekoruna benziyor. Her gün kendime zaman ayırmak ve ruhumu dinlendirmek istediğim zaman kaçtığım bir cafe dekorunda yer alan tona çok yakın olan bu yeşili çok sevdim ben. Ya siz? Bu tarz dekoratiflikleri uygulamaya hazır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir