Bu yıl bayan bot modelleri oldukça iddialı !

Konuyu Paylaş

leopar desenli bot modeli
leopar desenli bot modeli

Kış mevsiminde hepimiz ayaklarımızı sıcacık tutmasını istediğimiz ve ilk ayakkabı tercihimiz olan bilekten kesim botlara diğer modellerden daha çok yöneliyoruz.Bot alırken temel ihtiyacımız olarak,su geçirmemesi ve gün boyu ayaklarımızı üşütmemesi ve rahat olması.Biz kadınlar bu saydıklarımızı göz önünde bulundursakta trendlere illa ki bakıyoruz yani modeli es geçmiyoruz. Uzun bir süredir ayakkabı modasının trendlerinden biri olan topuklu bot modelleri her yeni sezon da yerini garantileyerek farklı renk ve tasarımlar ile bayanlara sunulmaya devam ediliyor.

2016 bot modelleri
2016 bot modelleri

Uzun çizmeler bu kış yine hit olsada ,bilekten kesim botlar uzun çizmelere oranla daha fazla tercih edilerek trendlerde üst zirveye yerleşti sevgili takipçilerimiz.Mağaza vitrinlerine ve ünlü markaların web sitelerini gezdiyseniz 2016 yılının trend bot modellerinin diğer yıllara oranla oldukça gösterişli olduğunu farketmişsinizdir. Yarım bot modelleri topuklu ve topuksuz modelleri ile bayanları günlük olduğu kadar özel günler için de farklı kombinlere eşlik ederek hazırlıyor.topuklu bot modelleri
topuklu bot modelleri

Yılan derisi baskılı modellerden tutun da,boğaz kısmı sırf taş olanlarda kadınlar tarafından fazlasıyla beğeniliyor.Fuşya rengi ve leopar desenli bilekten kesim botlar mutlaka gözünüze çarpmıştır.Anlayacağınız sevgili hanımlar 2016 yılı bot modelleri alışagelmişin oldukça dışında tasarımlarla sizleri bekliyor. Eminim ki hemen hemen tüm bayanın ayakkabı dolabın da bot modelleri mutlaka vardır. Herkesin farklı zevkine göre hitap eden modellerden oluşan bot modellerini özel günler de şık bir kombin tamamlayıcısı olarak da düşünebilirsiniz.Eski yıllar da olsa abiye elbise modeli altına bir abiye ayakkabı tercih edilirdi. Günümüz de ise abiye elbise modelinin altına şık bir topuklu bot modelini bile giyebiliyorsunuz.

Özel davetlerde illa ki yüksek topuklu fantazi bir ayakkabı giymek zorunda değilsiniz.Yılın trendi botlarla gece davetlerine katılabilirsiniz.


 

 

 

 

One Reply to “Bu yıl bayan bot modelleri oldukça iddialı !”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares