Yılbaşı gecesi için elbise önerileri

Konuyu Paylaş

yılbaşına özel abiye modelleri
yılbaşına özel abiye modelleri

 

Yılbaşı gecesi için elbise önerileri ile sizlerleyiz. Özel gecelerden biri olan yılbaşın da kimileri ev de ailesi ile birlikte zaman geçirmeyi tercih ederken kimileri de farklı eğlence mekanların da yeniyılı karşılamayı tercih eder. Yılbaşın da giyeceğiniz kıyafetleri gideceğiniz mekanın konseptini göz önün de bulundurarak seçmeniz de isabet olacaktır. Eğer mekan bir balo salonuysa şık bir abiye kıyafetle geceye katılabilirsiniz. Daha farklı bir mekan da kutlanacak yılbaşı programı için spor ama şık bir giysi ile katılabilirsiniz. Genellikle yılbaşı gecelerin de kırmızı elbise giymeyi tercih eden bayanların yanısıra bunun yanın da modası asla geçmeyen asil renklerin başın da gelen siyah abiye modelleri de oldukça rağbet görmektedir.mini siyah abiye elbise modeli
mini siyah abiye elbise modeli

Gece davetine ,özel yılbaşı partisine,yeni yıl kokteyline,otel yemeğine katılarak yeni yıla girmeyi planlayanlar yada evinde ailesiyle ,dostlarıyla yeni yıl kutlaması yapmak isteyenler farketmeksizin o özel geceyi çoğumuz abiye kıyafetlerle geçirmek istiyoruz.

Benim şahsi fikrim yılbaşını dışarıda kutlamak isteyenler için mini ve parlak gece elbiselerini tercih edilmesi yönünde. Kırmızı rengi siz de yılbaşı gecesi elbise, aksesuar yada makyaj olarak düşünüyor ve nasıl kombine edeceğiniz konusun da fikir edinmek istiyorsanız burayı tıkladığınız da işinize yarayacak bilgilere ulaşabilirsiniz.


Trendler arasında yer alan asimetrik taşlı ve pullu gece elbiselerini de tercih edebilirsiniz,bu tarz kıyafetlerden yana seçim yapacak olanlar kesinlikle kırmızı ruj kullanmayı unutmasınlar. Kırmızı ruj yılbaşı gecelerinin olmazsa olmazı … Yılbaşı makyajı nasıl yapılmalı konumuzu incelerseniz makyaj konusun da işinize yarayacak bilgilere ulaşabilirsiniz.

uzun kuyruklu siyah abiye elbise modeli
uzun kuyruklu siyah abiye elbise modeli

Eğer bir düğün için modayı takip ederek arkası uzun ,önü kısa bir gece kıyafeti aldıysanız,gardırobunuzdan hemen bu özel gece için çıkarmanızı tavsiye ederim.

Kırmızı Kısa Abiye Modellerini İncelemek İçin Tıklayınız

2016 Mutfak Dekorasyon Fikirleri İçin Tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir