Yılbaşı gecesi makyajı nasıl yapılmalı ? İşte tüyolar

Konuyu Paylaş

yılbaşı makyajı modeli
yılbaşı makyajı modeli

Yılbaşı makyajı nasıl olmalı Nasıl Yapılır ? Sevgili melekler mekanı takipçilerimiz,yarın gece yeni yılı ister dışarıda ister evinizde kutlarsanız kutlayın,giyiminizden saçınıza ve makyajınıza kadar detaylara önem vermelisiniz. Özellikle makyaj sizi tamamen çekici ve göz alıcı gösterecek baş unsur olacaktır. Her bayanın hayatı boyunca makyaj yapmışlığı mutlaka vardır. Kimisi işinden gereği hergün makyaj yapmak zorun da kalırken kimi de özel günler de makyaj yapmayı daha uygun bulur. Özel günler de yapılan makyaj diğer günlere göre daha belirgin ve dikkat çekici olmalıdır. Giydiğiniz şık kıyafet ve abiye elbise modeline en uygun şekil de yapılan makyaj güzelliğinizi ön plan da tutacaktır.

yılbaşı makyajı
yılbaşı makyajı

Yılbaşı makyajı için yarın gece kırmızı ruj ve parıltılı farlar kullanarak geceye anlam katmanızı öneriyorum. Her şekilde parlamalısınız. Dikkat çekici yılbaşı makyajı nasıl yapılır konumuzu daha önce sizlerle paylaşmıştım. Genellikle sevgililer günü ve yılbaşı gecelerin de kırmızı giymeyi tercih eden hanımların birçoğu yine aynı şekil de makyajda da kırmızı ruj rengini tercih eder. Kırmızı ruj renkleri ile birlikte daha farklı ruj renk tonlarını burada bulabilirsiniz. Eğer gece bir davete katılacaksınız gölgeli göz makyajı oldukça dikkat çekici olacaktır.Makyajda hepinizin bildiği gibi dikkati tek bir noktaya çekmek baş kural,ya dudaklar yada gözler tercihinizi şimdiden yapın.Eğer sizde yeni yılı dışarıda eğlenerek karşılayacak olanlardansanız göz makyajı ruj’a göre daha kalıcı olduğundan makyajınızı gözlere ağırlık vererek yapmanız uygun olacaktır..

Koyu farlar, eyeliner,takma kirpikler ve simli veya parlak farlar kullanarak ,gecenin konseptine uyarak abartıya kaçmamış olacaksınız. Eyeliner çekmeyi bilmeyenler için bu konu size yardımcı olacaktır.


Kırmızı rujun sayısız tonu var ,çok parlayan kırmızı rujlar yerine mat kırmızı tonlarını tercih etmenizi öneririm.Birşeyler yediğinizde ve içtiğinizde daha kolay çıkmasına ve dudaklarınızın yağlı gibi görünmesine engel olmak için tercihiniz mat rujlardan olmalı.

Yarın gece yapacağınız yılbaşı makyajınızı bugünden kafanızda şekillendirirseniz yarın akşam makyaj tonlarınızı ve kullanacağınız ürünlerinizi seçmekte zorlanmazsınız. Biliyorsunuz ki makyaj kadını bambaşka gösteren özel bir sanattır. Makyaj hakkın da tüm bilgileri , makyajın püf noktalarını ve en yeni makyaj trendlerini buradan öğrenebilirsiniz.

Yılbaşı gecesi kusursuz bir makyaj yapmak istiyorsanız aşağıda ki sizler için paylaştığımız videomuzu izleyebilirsiniz.

Adl Yeni Sezon Elbise Modellerini Görmek İçin Tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares