Zamansız Moda : Kazaklar

Konuyu Paylaş

 

bayan kazak modelleri
bayan kazak modelleri

Moda dünyası bazı parçaları artık” zamansız” diye adlandırıyor.Zamansız moda olan parçalardan biri de kazaklar sevgili hanımlar.Mevsim dönümlerine göre kullanılan kazaklar,örgü ,triko,merserize ve boğazlı olarak model model değişiyor. Kazak modelleri örgü dünyasının da yıllardır değişmeyen trendleri arasın da yer alarak kış aylarının da vazgeçilmezi olarak gözdelerin arasına girerek kullanışlı bir giyim ürünü olarak yer alıyor. Farklı kombinler tercih edilerek giyilebilen kazak modelleri günlük hayatımızın giyim stili olduğu kadar şık modelleri ile gezmelerde de giyilebilen bir modeldir. Pantolon, etek ve şortlar ile kombine edilebilen kazak modelleri bahar aylarında da kullanılmaya devam ediliyor. Hemen hemen her bayanın giysi dolabının demirbaşı olarak yer alan kazak modelleri farklı renk ve modeller ile sizi soğuk havalar da sıcak tuttuğu gibi şık ve rahat kombinler de oluşturmanıza olanak sağlıyor. 2016 yılının trendleri arasına girmeyi başaran kazak modelleri arasın da özellikle salaş tarz kazaklar bayanlar tarafından daha çok tercih ediliyor.Bulunduğumuz kış ayı’nda hava şartlarının oldukça soğuk seyretmesiyle beraber kazaklar vazgeçilmez eşyalarımız arasındalar.

Sadece soğuktan korunmak için değil,moda’ya ayak uydurmak adına içinde olduğumuz ocak ayı’nda en çok kadın erkek demeden kazak giyiyoruz.


kazak modelleri
kazak modelleri

Jean pantalonlar ve botlarla da gayet şık kombin edilen kazaklar ,daha ılıman havalarda midi boy eteklerle giyiliyor..

Kazakların büyük bir avantajı var,özellikle salaş olan oversized tarz kazaklar ,feminen parçalarla kombinlendiğinde ortaya kişiye münhasır bir tarz çıkıyor ..

Geçtiğimiz sonbahar aylarında ortaya çıkan uzun kazak ve uzun etek trendi,2016 yılında da aynı şekilde devam ediyor.İlkbahar aylarında da bolca göreceğimizi düşünüyorum.Bilhassa hava şartlarının mevsim normallerinden daha da düşük olması,geçen yıl olduğu gibi boğazlı kazak trendi’nin kalıcı olarak devam etmesine sahne oldu.Genellikle dar pantalonlar ile oldukça cool görülen boğazlı kazaklar ,palto içine giyildiğinde de oldukça şık bir görüntüye yardımcı oluyor.

kazak modası
kazak modası

Balıkçı Yaka Süveter Modelleri İçin Tıklayınız

2016 Yeni Halı Modelleri İçin Tıklayınız

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir