Zayıf Gösteren Saç Modelleri de Varmış Hanımlar

Zayıf Gösteren Saç Modelleri– Biz hanımlar her şeyin kolay bir yolunu buluruz. Gizleme saklama kamufle etmek bizim işimiz:) Kıyafetlerde özellikle fazla kiloları yağlarımızı gizlemeyi çok iyi başarırız. Şimdi de sizlere saç modeli ile yüzünüzü daha ince daha zayıf gösterecek modellere dikkat çekeceğim. Ha şu da var ki özellikle kuaföre gittiğimizde de sıkça sorulan bir sorudur belki bu. Her kuaför bu soruyu duymuştur mutlaka diye düşünüyorum. Saçlarıma bir şekil değişiklik vermek istiyorum ama yüzümü de ince göstersin gibi.

Özellikle iki katı zayıf görünmek isteme çabası içinde olanlar olabilir. Örneğin yüzü daha geniş yanakları daha tombul olanların daha zayıf görünme istekleri oluşur. Durum böyle olunca aslında trend modellerin değil yüzünüzü daha ince gösterecek daha zayıf gösterecek modelleri incelemeniz gerekecektir. Yüzü geniş biraz kilolu görünen hanımlar özellikle çok kısa saçları düşünmesin. Ayrıca saçları ortadan ayırmak yerine yandan ayırmak daha stil bir çalışma olur ve yüzün çok açılmasını engeller. Yine hafif gıdıya sahipseniz çene hizasına inen saç modelleri size yakışacak ve ortamı gizleyecektir. Daha kısa saç size olmaz gıdı ortaya çıkar kilo yüzünüze de yansımış ise yüzünüz top gibi görünür.

Kahküllü saç kesimleri de yine modası geçmeyenlerden. Özellikle kilolu yüzleri es geçerek uzun yüze sahip bayanların yüzlerinin çok uzun görünmesini engeller. Kahküller yine geniş alına sahip kadınların da işine geliyor. Geniş alın demek yüzün geniş görünmesi o da tabii kilolu görünmesi demektir. Özel gün ve gecelerde ise topuz yaptırma gibi bir düşünceniz varsa mutlaka toplu değil dağınık topuz modellerini düşünmelisiniz. Yine günlük kullanabileceğiniz saçınızı arkadan bağlama ile ilgili olarak da çok sıkı at kuyruğu yerine daha hafif daha salaş bir at kuyruğu düşünebilir.

Hafif dalgalı saçlar yüzü ince gösteren zayıf gösteren saç modellerindendir. Çok kıvırcık yerine hafif dalgalı saçlar yüzü toplayacaktır. Pırasa gibi uzun düz saçlar yüzü zayıf göstermez aksine hafif dalgalı saçlar kurtarıcınız olabilir. Saç rengi olarak da gölgeli saç modelleri zayıf göstermek için ideal örneklerdir. Saçları uzatmak için doğal yöntemler konumuzu da inceleyebilirsiniz.

2 Replies to “Zayıf Gösteren Saç Modelleri de Varmış Hanımlar”

  1. Sevgili Güllü,

    Hamilelik plan işidir. Biraz zor bir süreçtir malesef ve bu zorlukta siz saç konusuna soru sormuşsunuz. 🙂 Yinede cevaplandırmak istedim. Lütfen FORUM bölümüne kayıt olun ve sorularınızı oradan bizlere iletin online şekilde cevaplayalım. Sevgiler.

  2. Merhaba ben 4 yıllık evliyim. Eşimde problem vardı ama ben temiz çıktım. Geçen ay eşim tamamen sağlığına kavuştu ama yine hamile kalamıyorum. Neden ola bilir bu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir