Zincir Şal Yapımı Modelleri Yapımı Kolay Çok Şık Modeller

Zincir Şal Yapımı Modelleri– Hiç örgü bilmeyenler bile sadece zincirle yapılan pratik şık ve çok basit bir şal yapımı videolu açıklamalı anlatımla herkes yapabilir. Hanımlar bu yazımızda konudan da anlaşılacağı üzere çok basit yazın özellikle rahatlıkla kullanabileceğiniz bir şal türü olan zincir örgüden yapılan şalları paylaşacağım. Hem şık hem hiç örgü bilmeyenler bile bu şık modellerden herhangi birini yapabilir. Örgü bilmiyorum diye hayıflanmayın hanımlar zinciri kesinlikle örebilirsiniz. Zaten şalı yaparken zincir örgüden başka bir teknik kullanmıyorsunuz. Birkaç model yanında yazımızın en sonunda sizler için yapılmış bir zincir şalın yapılışının yer aldığı video bulacaksınız. Baktım da gerçekten güzel anlatılmış siz de kolayca anlayabilir uygulayabilirsiniz. Zincirlerden örüldüğü için bu bahar aylarında da hemen bitirip kullanmaya başlayabileceğiniz şallar.

Yukarıdaki örnek gibi zincir yanında farklı tekniklerle de değişik hava katabilirsiniz ama yalnız zincirle bile harika şal yapılabiliyor.  Hem hafif hem şık modelleri kullanırken de keyif alacaksınız. Renkleri size kalmış ister karışık renkli isterseniz sade renkle yapın. Özellikle yaz gelirken açık renklerle zincir şallardan yapıp kullanabilirsiniz. Zincir modeli kolayca yapılsa da aralara sade olmaması için zincirlerden oluşan çiçek ya da değişik motifler oluşturabilirsiniz. Haydi hanımlar bahara girmişken size de hem bir uğraş olur hem güzel bir şalınız olur değil mi ama? Eminim örüp kullanırken görenler nasıl yaptığınızı soracaklar. Omzunuza alın ve keyfini sürün şalınızın. Hatta hanımlar hediye de örebilirsiniz sevdiklerinize.

Modellere başlarken de zincir devamında da hep zincir yaparak ilerliyorsunuz. Şal modeliniz aslında zincirlerin sayısı ile bağlantılı. Zincirleri çok yaparak daha gösterişli modeller yapabilirsiniz. Özellikle zincirler büyük olursa motifler daha güzel görünür. Hanımlar ayrıca size derya baykal baharlık yazlık şal modellerini de göstermek istiyorum. Dilerseniz bu linkimizden hemen modelleri görebilirsiniz. Zincirlerle neler yapıldığını görüyorsunuz değil mi? Harikalar doğrusu. Zinciri kim bilmez ki hemen uygulamaya koyulun arkadaşlar. Videomuzda size yardımcı olacak hanımlar. Örgü örmek çok güzel bir hobi bence hanımlara da çok yakışıyor. Siz de hala başlamadıysanız bence başlayın çünkü çok güzel bir terapi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir