..asker yarim...

çook özledimm seniii...ne zaman bitecekk bu acılarım..ne zaman kavuşucam ben sana..ohh beee çok şükürr askeriimm geldi ne zaman dicemm..dayanamıyorumm sensizliğeee..artıkk ağlamakta,gözyaşlarımda fayda etmiyor..çok çaresiziimm hemdeeee çokkkkk özledimm..özledimmmm ..özledimmm yaaa hemdeeee çokkkk..herşeyden çok sıkıldımm ....

saol şikerim benim onun yanında hiç aglamadım ama ben gidiyorum dedi bittimm o ann öle bir hali vardı kii onu hiç bölesine güçsüz görmedim sürekli bana seni seviyorum diyip durdu...bütün gece durdugu her molada aradı yanındayım dediya anlatamıyorum bu şehirde o yok şimdi sanki üstüme yıkıldı herşey kendimi taşıyamıyorum cok zormuşş...offff

2011 yılına girmeye günler kaldı ama beniim hiçç umuduumm yok 2011 yılındann..1 yıl boyunca yine bir yanım hep eksik olucakk..hepp yine özlemle,hüsranla geçicek...rabbim inş başka acılar vermesiinn...artıkkk 2012 yıılımm inşş güzel geçerr....zaman ne kadar da çabuk geçiyorr..ömrümüzden ömür gidiyorrr ((
rabbim 2011 yılı için ilk önce dileğim sağlık..herşey geri gelir ama giden sağlık geri gelmez..ve senden şifa isteyen kullarına şifa istiyorum..sonra huzur istiyorum.ailemin huzuru bozulmasın ve herkesin huzuru bozulmasın..vee askerimin sağ salim dönmesini istiyorum ve tüm mehmetçiklerii koruu ya rabbim...onları senden başka kimse koruyamaz..askerimi sana emanet ettimm.sen onu bana ve ailesine bağışla ...sen dularımı kabul et rabbim(aminn)...

şikerimmmmmm canımmmm ne olur yapma böylr ya offf eski günler geldi aklıma çook kötü oldum ben

aminn şikerimm aminnn inşallah Allah tüm müslümanların duasını kabul eder

amin birtanem amin .....