..asker yarim...

*şiker*

Yeni Üye
Üye
..asker yarim...
en güzel seni seviyorum resimleri asker yarim :uhu: rabbim bana sabır ver nolursun... nasıl dayanıcam yokluğuna...15 ay nasıl geçicek :cry:ne kötü bişey miş insanın sevdiğinden uzak kalması..canımın yarısıı gittii..rabbim onu koru..seni seviyorum bitanem benim...offffffff

gamselim

Mekanın en şık Meleği
Üye
ahhh benim bitanem yaa :18::18:allahım sevdiğini korusun canımm seni cokk iii anlıyorummm kasımdaa benim dee sevdiğim gidecek ahhh canım yaa allahım sag salim senii ömrünün sahibine kavuştursun ve bir daha ayrılık yüzü göstermesinn sizee güçlü ol canımm benimm... bunlarda gececek tatlım...

*şiker*

Yeni Üye
Üye
ahhh benim bitanem yaa :18::18:allahım sevdiğini korusun canımm seni cokk iii anlıyorummm kasımdaa benim dee sevdiğim gidecek ahhh canım yaa allahım sag salim senii ömrünün sahibine kavuştursun ve bir daha ayrılık yüzü göstermesinn sizee güçlü ol canımm benimm... bunlarda gececek tatlım...

canım benim desteğim için saol gamselim..gerçekten çok zormuş yaa :uhu: rabbim senide sevdiğinden ayırmasın tatlım

Askerde Oğlu Olan Ailelere Maaş Ödemesi Başlandı hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Asker yeşili kaban mont ceket modelleri Asker yeşili kaban mont ceket modelleri
asker yeşili mont modelleri, askeri yeşil kaban modelleri, asken yeşili kaban kombinleri, asker yeşili ceket Senenin trend bir rengi olan asker yeşili kıyafetler özellikle kış ayların da kaban ve ceketler de hemen hemen her giyim...
Moda Güncel 1
eşi sevdigi askere gitmiş gelmiş olanlar ? eşi sevdigi askere gitmiş gelmiş olanlar ?
Arkadaşlar hepinize merhaba 1.5 senelik bir ilişkim var ben 19 o 23 sevdigim insan mühendis ancak yedek subaylik ciktigindan kisa donem degil 11 ay gibi bir sure askerlik yapicak.tabi yedek subaylik oldugu icin avantaji tatilleri cok oluyo...
Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey 0
Kocamın asker sonrası psikolojisi nasıl düzelir? Kocamın asker sonrası psikolojisi nasıl düzelir?
Merhaba , kocam askerden geleli 6 ay oluyor. gelmeden 2 ay önce ilgisizliğiyle başladı herşey. aile eğitimcisiyim ama kendime hiçbir faydam yok. eşimin oradaki alışkanlıkları tabiki çok üzüyor beni. mesela kötü sözler, inanç eksikliği,ve sürekli...
Meleklermekanı Yarışmaları 3
askerdeki sevgiliye ne hediye alınır askerdeki sevgiliye ne hediye alınır
selam melek ablalarım sevgilim şu an askerde ve yakında onun doğumgünü var onu çok mutlu edecek bir hediye alıp yollamak istiyorum ama kararsızım askerdeki sevgiliye ne hediye alınır önerilerinizi bekliyorum
Bunları Biliyor musunuz ? 0
Askerde Oğlu Olan Ailelere Maaş Ödemesi Başlandı Askerde Oğlu Olan Ailelere Maaş Ödemesi Başlandı
Bu sayfa; Askerde Oğlu Olan Ailelere Maaş Ödemesi Başlandı haberi hakkında bilgiler verilmektedir. Sevgili melekler, yeni bir uygulamayla artık oğulları askerde olan muhtaç durumdaki ailelere 250 TL devlet yardımı yapılacak. Aile ve Sosyal...
Güncel Haberler 0