..asker yarim...

*şiker*

Yeni Üye
Üye
..asker yarim...
en güzel seni seviyorum resimleri asker yarim :uhu: rabbim bana sabır ver nolursun... nasıl dayanıcam yokluğuna...15 ay nasıl geçicek :cry:ne kötü bişey miş insanın sevdiğinden uzak kalması..canımın yarısıı gittii..rabbim onu koru..seni seviyorum bitanem benim...offffffff

*şiker*

Yeni Üye
Üye
çırpınıyor yüreğim ferman buyur ölürüm ömrümün sahibisin sen asker yarim benim........

gamselim

Mekanın en şık Meleği
Üye
ahhh benim bitanem yaa :18::18:allahım sevdiğini korusun canımm seni cokk iii anlıyorummm kasımdaa benim dee sevdiğim gidecek ahhh canım yaa allahım sag salim senii ömrünün sahibine kavuştursun ve bir daha ayrılık yüzü göstermesinn sizee güçlü ol canımm benimm... bunlarda gececek tatlım...

*şiker*

Yeni Üye
Üye
ahhh benim bitanem yaa :18::18:allahım sevdiğini korusun canımm seni cokk iii anlıyorummm kasımdaa benim dee sevdiğim gidecek ahhh canım yaa allahım sag salim senii ömrünün sahibine kavuştursun ve bir daha ayrılık yüzü göstermesinn sizee güçlü ol canımm benimm... bunlarda gececek tatlım...
canım benim desteğim için saol gamselim..gerçekten çok zormuş yaa :uhu: rabbim senide sevdiğinden ayırmasın tatlım

*şiker*

Yeni Üye
Üye

O şimdi ASKER !!! gidiyor ve ben kalıyorum... hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
ayy cok strese girdim yardim ayy cok strese girdim yardim
Kızlar ben adet gordum ama nasil soyliyim 2gun ve kanamam tertemizdi sanki regli degildi ve suan tık yok aksamda test yaptim tek cizgi sabah yapsam fark yapar mi acilede gidemedim yine mi sen derler diye
Meleklerin Günlüğü 2
Yardımcı olun kızlarr Yardımcı olun kızlarr
Daha öncede yazdım cevap veren olmadı hamilelikte iltihap nasıl giderilir ikinci ayımdan beri iltihap var :(
Meleklerin Günlüğü 11
hamilemiyim kizlar yardim edin lutfen hamilemiyim kizlar yardim edin lutfen
Adetim 3 gun gecikti icden testte yapmak gelmiyor artik goguslerim agriyor uclari cikti mide bulantm asermem yok ama iste testte ypmak istemiyorum daha yeni evliyim yasim genc bu yasta anne olsam mi sizin fikrinize ihtiyacm var anneligin zorlugu...
Meleklerin Günlüğü 16
lütfen yardım :( lütfen yardım :(
kızlar sizinle bi sorunumu paylaşmak istiorum ve bana yardım edeceğinizi biliyorum. benim 3 yıllık bi ilişkim var iyi kötü 3 yıl oldu. ama size anlatacağım konu bana saçma gelioken siz nasıl düşünürsünüz bunu bilmek istiorum. bi sevgilim var 4...
Meleklerin Günlüğü 7
O şimdi ASKER !!! gidiyor ve ben kalıyorum... O şimdi ASKER !!! gidiyor ve ben kalıyorum...
askerim gidiyor aşkım askerde Off offf sitede ki bir çok melek gibi bende asker yolu bekleyeceğim... :( 2,5 yıllık evliyim bilenler bilir... ve eşim askere gidiyor... Asker yolu...
Meleklerin Günlüğü 215