..asker yarim...

*şiker*

Yeni Üye
Üye
..asker yarim...
en güzel seni seviyorum resimleri asker yarim
:uhu: rabbim bana sabır ver nolursun... nasıl dayanıcam yokluğuna...15 ay nasıl geçicek :cry:ne kötü bişey miş insanın sevdiğinden uzak kalması..canımın yarısıı gittii..rabbim onu koru..seni seviyorum bitanem benim...offffffff

ahhh benim bitanem yaa :18::18:allahım sevdiğini korusun canımm seni cokk iii anlıyorummm kasımdaa benim dee sevdiğim gidecek ahhh canım yaa allahım sag salim senii ömrünün sahibine kavuştursun ve bir daha ayrılık yüzü göstermesinn sizee güçlü ol canımm benimm... bunlarda gececek tatlım...

ahhh benim bitanem yaa :18::18:allahım sevdiğini korusun canımm seni cokk iii anlıyorummm kasımdaa benim dee sevdiğim gidecek ahhh canım yaa allahım sag salim senii ömrünün sahibine kavuştursun ve bir daha ayrılık yüzü göstermesinn sizee güçlü ol canımm benimm... bunlarda gececek tatlım...

canım benim desteğim için saol gamselim..gerçekten çok zormuş yaa :uhu: rabbim senide sevdiğinden ayırmasın tatlım

ozledim.png

seni o kadarr özlediim kii bitanemm burayıı hep doldursamda anlatamaz yinede sana olan sevgimi,özlemimi...SENİ SEVİYORUM BİTANEMMM.CANIMIN İÇİ...

Geri