Beta hcg değerleri değerlendirme

Igne ve serum dusugu engellemek icindi..ilk defa kanamam oluyor deyince hemen igne yaptilar cunku doktor gelene kadar bekletmediler..sonra doktor geldi 1 saat sonra(gece 1)..muayene etti yolk kesesinin cok buyudugunu bunun anomali oldugunu soyledi..2 gundur kontrole gidiyorum her seferinde kurtaj diyor.

Selamlar ,
6 cm ve üzerinde görülen Yolk sak çapı genelde , bir anormallik kabul edilir . Yalnız hemen gebeliği sonlandırmamak lazım bir kaç gün izlenmesi gerekir. Sizin Yol sak çapı kaçtı ?

Inshallah bebegin tutunur.benim bebegin Kalbî atmiyordu kurtaj yada ilacla dusurelim dedicated doctor.1 hafta sonrasina gun verdi.ben normal yolla dusmesi icin yuruyus yaptim evde.

Merhaba, değeriniz görünürde gebelik lehine . Fakat tek değerle gebelik teşhisi yapılmaz. Belli aralıklarla testi yapmanız hekiminiz tarafın dan istenecektir. Hekiminiz konu hakkın da bilgilendirme muhtemelen yapmıştır.

Merhaba doktor hanım pazartesi yaptırdığımda beta hcg 10.5 tu normal iki kere idrar testi de yaptırdım hamileyken bugün beta hcg 4.50 çıktı sebebi nedir acaba