bu da darkanGEL..:)

Cevap: bu da darkanGEL..

inşalah dileklerim güzel olu kızıda annesi kadar çok güzel. allah evladının acısını göstermesin. ömür boyu mutluluklar dilerim

Canım çok şekersin kızın ayrı bi şeker Allah size bağışlasın onu. mutluluk ve sevgi hiç bi zaman ayrılmasın sizden.

ALLAHIM kızınada sanada hayırlı kapılar açsın hayata dair tüm dilekleriniz gerçek olsun sen bunu hakediyosun burçakcım canım bnm

kızında senin gibi çok güzel...İkinizede Allah sağlıklı uzun ömürler versin...Herşey gönlünüzce olur inşallah bu iki güzel bayana bendede + rep

Canım benim, buranın bana kattığı güzelliklerden birisin, kızınla sana bir ömür boyu mutluluklar ve huzur dolu bir yaşam diliyorum. Sevgilerimle Dark Angel'ım Hayatında o güzel yüzün gibi güzel geçsin hep...

canım benim bilgem adminim...daha da sonrasında modlarımız şekerim karamelamminiğim aynilim,pasikam, railam ve asqimsin hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi bir borç bilirim..hepinize bende sevdiklerinizle huzurlu,mutlu,sağlıklı,bir yaşam boyu aşkkk dolu günler diliyorum..sizleri çok ama çok seviyorum canlarımın içleriii

Moderatör tarafında düzenlendi:

rabbim kızınla sana bir ömür boyu mutluluk huzur sağlık versin ALLAH sana bağışlasın her şey gönlünce olsun canım

Sana rep yok sende küçükken kazana düştün Bu arada bersucuk tosuncuğa slm lar tosun dediğini duymasın