Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Nurşen canim benim de uyku halim vardi testen önce. Insallah hamiledindirrrr.arkadadlar ben bi müddet yazmiyacam hepinizden güzel haberler bekliyorum. Ama girip okuyorum bana bi sorunuz olursa cevaplarim hrpiniz allaha emanet olun. Görüşürüz.

yusufum83 canım senın iğneden sonra ne gıbı belırtılerın oldu, göğüs hassasıyetın oldumu mesela, benım6. gunum hama hala ortada bır belırtı yok

Cancazimmmm benim hala daha göğüs ağrısı yokk igneden bi hafta sonra bir iki gün biraz oldu adt zamanindaki gibi daha sonra giderek yik oldu. Susnda hala daha yokkk.mide bulantim bile yok cok şükür inşallah da olmaz.kizlar belirtisiz haline kalanda cok.herkesin vücudu hormonları genetiği beslenmesi herseyi farkli.belirti de farkli olur haliyle. Vallaha insan hic farketmiyo bile.belirti aradikca insanin psilolojisi kötü oluyo bence belirti aramayin.bunu yapabilmek cok zor biliyorum ama en azindan şunu akliniza koyun,"belirtisizde hamile kalan cok.mesela ben."rabbim meleklerimizi yolluyicak oba güven in.guzel haberler brkliyorumm kizlar

Cancazimmm belirtileri bak en son 185 ci sayfada yazmistim canim görürsün. Ben kesin adt olacam diyodum iki gün geçmesine rağmen. Adtle hamileligin brlirtileri hemen hemen ayniydi.idrar testini yapinca hafif silik ikinci çizgiyi görünce hala inanamamistim. heran adt olacakmism gibi agrim vardi.hep birlikte cokkkca dua edelim birbirimize o en güzel vakit te en güzel evlatlar i verecek güzeller..

inş canım benım, darısı bıze inşş. benim ilk iğnem sadece belimde kasılma gıbı agrı oluyo birde progestan hapı kullanıyorum onun yan etkısı galıba gün içinde baş dönmesi yaşıyorum halsızlık uykusuzluk var. onun dışında sımdılık bieşey yok canım. ama umudum da yok bu ay nedense umutsuzluk var bende sen testi iğnenn kaçıncı günü yaptırdın yusufum83 ??

Slm yusufmm.. Bu senn ilk igndemi oldu yoksa ikinci ignende mi oldu. Ve doktr ilk ay tutmasa bebk diger ayda catlatma ignesi vuruyrmu. Bnmki ilk igne yaptm2ay gecti bu ay olmsa catlatma ignesi yine yapacgni dedi..

Cancazimm 4 aralikta igne olmuş tum
Mens tarihimde 18 aralikti.dayanamadim 16 aralıkta idrar testi yaptim negstifti cok üzülmustüm diğer kizlar bilir..umudum tam tükenmiş ti.21 aralik oldu hala adt olmayinca esmden tekrar korkarak test istedim.ikinci cizgi hafif cikti.22 aralikta dra gidip kan testi yaptirdim 66.79 çıktı.cok şükür şimdilik bi sıkıntı m yok haftaya kalp atışı ni dinlemeye gidecem inşallah. Progestronu dr m ben hamile kalinca dbir hafta felan sonra verdi.bendede baş dönmesi yapti.baska bi dr muayeneye gittiğimde o ilaci biraktirdi bana. Kansma sikayetin yoksa ne diye vermiş dedi kullanmıyorum artık.HHangisinin yaptığı doğru anlamadim..sizde kullaniyosunuz dimi.ama bu dr un dedigi aklımada yattı. Defi ki sen hasta olmadan tedbir olsun diye antibiyotik iciyomusun ki bunuda icesin.icme dedi bende biraktim Hayır lidi inşallah. Sadece folik asit içiyorum.

Canim halsizlik ve uyku bendede vardi ama ilk igne oldugumdada ayni sekdim hamile olduğu m ayda.benimki üzüntüden di sanirim sma hamilelik belirtiletinde var uyku ve halsizlik. Ben cok yiprattim iki ayda kendi mi.simfi size bakıyorum kendimi görüyorum. Bende çok umutsuzdum.rabbim inşallah kucaklarimizi boş birakmiyacak en yskin zamanda buna inanin kardeslerim.

Arkadaslar ben bıgun kan test yaptım malesef negatıf cıktı bu ıkıncı catlatma iğnemdı cok moralım bozuldu saatlerdır kendıme gelemedımm