D@rkangelimiz hala oldu

CaRiZmA

Vip Melek
Üye
D@rkangelimiz hala oldu
Sevgili D@rkangel bu sabah 07.00 sularına hala olarak girmiştir
,Biricik Kardeşinin nur topu gibi bir kızı olmuştur,ailesine ve ülkesine hayırlı ve sağlıklı bir evlat olması dileğiyle hoşgeldin bebek ,melek bebek

Son düzenleme:
Canım benimmm şu an ki mutluluğumu anlatamam bazen duygularımızı kelimelere dökemediğimiz zamanlar vardır ya işte bende şu anda öyle bir durumdayım

Hala olmak gerçekten çok güzel apayrı bir duygu .Halada teyze de oldum ilk duyguyu hala olmakla yaşadım o yüzden bunun tarifini bile yapamıyorum işte..

Aileye yeni katılan bebeğimize Allah uzun ömürler versin Anne babasına bağışlasın bahtı güzel ömrü uzun olsun.Hoşgeldin minik melek bu dünyaya

Darkım senin ve ailenin gözü aydın...Minik meleğe allah uzun ömürler versin Allah analı babalı büyütsün

allah analı babalı büyütsün..güzel yavrumuzun bahtı güzel olsun

allah analı babalı birde halalı büyütsün o zaman

Hayırlı bir evlat olur inşallah.

Gözleri aydın=)Rabbim analı babalı büyütsün=)

Darkım senin ve ailenin gözü aydın...Minik meleğe allah uzun ömürler versin Allah analı babalı büyütsün

hepiniz sağolun inşallah bu duyguyu tatmayanlarda en kısa sürede tadarlar harikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa birşeyyy küçücükk yaa inanamıyorum hala olduğuma

gostrider ım bebişinizi analı babalı büyütün inşallah sağlıkla mutlulukla bugün cuma hayırlı bir evlat olacak ailesine İPEK seni çokkkkkk seviyoruzzzzzz

HOŞGELDİN MELEĞİMM........