Kızlar Duyduk Duymadık Demeyin CEMOŞ Bebek Bekliyor, Hem de İkiz :D

:S neyyyyyyy:S kısss cemoo ne ettin jubilemi yaptın naptın hemde 2 taneehahaha maşşşaaalllaaaahhh:D:D hala inanasım yok şok oldum resmen... allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canımmm:kiss:

he valla emrall jubile ettim hahaha kıs ben bile halen inaamıyorum daha yeni öğrendim bende
çok sağol cnaım allah razı olsun

bu çok güzel bi haber hemde ikizmiş :)) maşallah maşallah allahım nazarlardan korusun saglık versin:))

çok sağol meincim allah razı olsun

aaaa inanmıyorum kıssss valla helal olsun sana bizim beceremediğimizi sen şıpıdık yapıvardin hemde ikidenemm hahaha canım allah analı babalı büyütsün sağlıkla sıhhatle kucağına alırsın inşallah tebriklerr:kiss:

Ustammmm çok sevindim ki. Allah sağlık, sıhhat ve mutlulukla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah.
Niye en son çırağının haberi oluyor :uhu:

Neysem ustam, sağlıcakla geçir her anını. Ailen ve sevdiklerinle.

aaaa inanmıyorum kıssss valla helal olsun sana bizim beceremediğimizi sen şıpıdık yapıvardin hemde ikidenemm hahaha canım allah analı babalı büyütsün sağlıkla sıhhatle kucağına alırsın inşallah tebriklerr:kiss:

çok sağol semüj allah razı olsun :kiss:

Ustammmm çok sevindim ki. Allah sağlık, sıhhat ve mutlulukla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah.
Niye en son çırağının haberi oluyor :uhu:

Neysem ustam, sağlıcakla geçir her anını. Ailen ve sevdiklerinle.

greyimm çok sağol canımm sen bekrasın ya ondan en son sen duydun hahaha daha duymayan var canım en son değilsin :D:D

cemoş canım ben de sevdeden duydum hadi hayırlı olsun allah kucağına almayı nasip etsin allah kolaylık versin:)

Cemoş tebrik ederim canım, Allah sağlıkla tamamına erdirsin inşallah!!! Bak bir süslü kızla bir yakışıklı oğlan daha geliyor desene eee Cemoşa yakışır jübilede bu olurdu doğrusu :D:D

cemoşummmmmmmmmmmmmmmmmm bidenemmmmmmmmm hayırlı olsun kızzzzzzz ben sanaaa demiştimm hamileler arasında kala kala sende hamiş kalcan looooooo ... kız bide ikiz bbeişleri olcakkkkkkkkkkk ay yerim senin ooo ikizz bebişleriniiiiiiiii hala şoktayımm inş hamileliğin kolayy gecer canımmm şimididen sanan alah kolaylık versinnnnnnn kız sen kış hazırlığı ederkennn bebişdemi etin hahahahaha..

ayy cemoş ablam hayırlı olsun cok sasırdım hayırlısı canımm

sağol özlemcimmm darısı sana olsun inşallah :)

cemoş canım ben de sevdeden duydum hadi hayırlı olsun allah kucağına almayı nasip etsin allah kolaylık versin:)

tunacım çok teşekkür ederim canım sevde ayaklı gasta herkese duyurdu sağolsun :D:D

Cemoş tebrik ederim canım, Allah sağlıkla tamamına erdirsin inşallah!!! Bak bir süslü kızla bir yakışıklı oğlan daha geliyor desene eee Cemoşa yakışır jübilede bu olurdu doğrusu :D:D
beyazım meleğim çok sağol canımm hayırlıs artık ne geliyo bilmiyorum :D:D darısı sana olsun seninkide üçüz olsun inşallah :D:D

Cemoşcum Tebrik ederim Canım Allah sağlık, sıhhatli ve mutlulukla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah.

çok sağol zerrincim allah razı olsun darıs sana olsun :)

cemoşummmmmmmmmmmmmmmmmm bidenemmmmmmmmm hayırlı olsun kızzzzzzz ben sanaaa demiştimm hamileler arasında kala kala sende hamiş kalcan looooooo ... kız bide ikiz bbeişleri olcakkkkkkkkkkk ay yerim senin ooo ikizz bebişleriniiiiiiiii hala şoktayımm inş hamileliğin kolayy gecer canımmm şimididen sanan alah kolaylık versinnnnnnn kız sen kış hazırlığı ederkennn bebişdemi etin hahahahaha..

he bebik kala kala bitane yapam dedim iki olmuş hahaha buda kış hazırlığı sayılır işte kıs hahaha
çok teşekkür ederim bebikimm

Geri