Diyar'ın Bir Kızı Oldu!

Ce: Diyar'ın Bir Kızı Oldu!

Canım allah analı babalı sağlıklı bir şekilde büyütsün. Ehh fotoları bir ara yüklersin küçük meleğimizi teyzeleri bi görsün demi amaaa

nihayet doğurdun kıs nerdeyse kız gelinlik olacaktı karnında canım benim allah analı babalı büyütsün hayırlı evlat olsun inşallah seni ve küçük meleğimizi çok öpüyorum

Sevgili Diyar,bebeğin oldu haberini okudum inan çok sevindim,minik meleğinizi güle güle büyütün,sağlıklı ve uzun ömür dilerim.ALLAH analı babalı büyütsün.Sana,eşine ve minik meleğe mutluluklar dilerim. öptüm

Sevgili Diyar tebrik ederim hayirli olsun allah anali babali büyütsün ins. darisi bana insallah Cok sevindim canim

Cevap: Diyar'ın Bir Kızı Oldu!

:g102::g102::g102::g102::g102::g102::g102::g102:
sızı cokkkkkkkkkkkkkkkk sevıyorummm hepınıze cok ama cokkk tesekkur ederımmmmm canlarım benımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

ALLAH analı babalı büyütsün birtanem..ALLAH nazarlardan saklasınn...evlendiğini mutlu olduğunu da görürsün inşallahhhhh

oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy gelinim doğdu
allah oğluşuma anasına babasına bağşlasın kızz diyar gelinime iyi bak ha oğlum kızar valla ay çok mutlu oldum

:a050:tebrikler canım allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin hayırlı evlat olsun inşallah

Diyarcım Canımm öyle çok Sevindim Sagsalim Kurtulduguna Ve Dünyaya şipşirin Bir Kız Evladı Getirdigine.allah Analı Babalı Büyümek Nasip Etsin Saglık Ve Mutlulukla Canım öpüyorum Seni Ve Bebişimiz...