Diyar'ın Bir Kızı Oldu!

Ce: Diyar'ın Bir Kızı Oldu!

geçmiş olsun canım çok sevindim allah analı babalıbüyütsün gelince görüşürüz

diyarcım hadi çok çok geçmiş olsun canım oh sonunda sen de rahatladın bebişte bu arada sanada anneler günü hediyesi olmuş oldu kızın artık sende bir annesin canım bebişini doya doya kokla
hadi canım Allah analı babalı büyütsün hayırlı sağlıklı mutlu bir yaşam sürsün hayırlı kul hayırlı ümmet ve vatanına,ailesini hayırlı evlat olsun inşallah canım

ALLAH analı babalı büyütsün annesine babasına kızlarıyla birlikte ALLAH uzun ömür versin gelin olduğunu görürsünüz inşaallah.....

:melek:Allah analı babalı büyütsün diyar.Gözün aydın olsun.Sağlıklı,mutlu,hayırlı bir evlat olsun inşallah..Annelik şimdi başlıyor,doyasıya kokla meleğini..

allah analı babalı buyutsun...
çook sevindimmm.
minikk meleğii benimm için öpermisinnnn

:melek::melek::melek::melek::melek::melek::melek::melek::melek:

hepınızı cokkk sevıyorummmmmmmmmmm ıyı kı varsnız canım ablalarımmmmmmmm canımm kardeslerımmmmmmmmmmmmmm ayhh cok duygulandım ama ben sındı yaaaaaaa :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
sızlere nasıl tesekkur edecegımı bılmıorum ne dıyecegımı de..... sadece sız benım ıcın cok degerlısınnnnnnnnn
allah mm yı kurdugu ıcın mc abının gonlune gore versınnn
eh artıkın benmmkızıma da bı ekstra uyelık yapın artıkın ne de olsa sıtenın en kucukkkkk melegı heh

diyarcım canım öncelikle geçmiş olsun ve bebişin hayırlı olsun allah ananlı babalı büyütsün inşallah ay ne şekerdir o şimdi yerim ben onu iyi bak yiğenimize ona göre :kiss:

cnm allah analı babalı büyütsün şu dünyadaki belki de en güzel duygu budur sende tatmışsın allah olmayana da versin sana da çok geçmiş olsun seni bebişini çok çok öptüm cnm
allah nazarlardan esirgesin

GeLSeDE GöRSeK BeBiSi Cok TATLIDIR EMINIM

allah anali babali guzel yasatsin iyisallah..................

Geri