doğum paramı çıkarmaya çalışıyorum

Canım, bende o çoraplardan iki çift istiyorum ve mümkünse bir çifti bağcıksız olsun, bir çifti ise bağcıklı olsun,varsa başka modelde olabilir Renkleri ise bir çifti kırmızı, bir çifti ise siyah olsun elinde varsa tabi

Haydi ALLAh bol kazanç versin sana canım, umarım uğurlu geliriz

sadminim ve adminim ilginiz için çok ama çok teşekkür ederim fakat bu çoraplar benim çeyizimdeydi ve tek parça ayrıca bunu örmesini bilmiyorum
gerçekten siparişleriniz beni çok mutlu etti ama yardımcı olamadığım içinde çok üzüldüm

eee çorabı hanginize göndereyim

Son düzenleme:
yaw adminim ne ara yakaladınız hemen ben şöyle bi modele baktımda benim yapabileceğim halt değilmiş bu

üzgünüm

Canım sipariş ettiğimiz yeşil çorap ve mor buncuklu siyah patik elimize geçti öncelikle ellerine sağlık çok beğendim özellikle yeşil olan çok kullanışlı şu an bile ayaklarımda acaip ısıtıyor

Boncuklu model özellikle ten çorapların üzerine kışın ev gezmelerinde çok şık duran bir model.Çekinmeden sizlerde sipariş verebilirsiniç arkadaş güvenilirdir bu konuda bizler kefilizTekrardan eline emeğine sağlık canım

adminim inanın sizinle alışveriş yapmaktan ziyade beğenmeniz beni çok mutlu etti.ayakcıklarınız hiç üşümesin inş. tekrar tekrar teşekkür ediyorum...