Düğün tarihim belli oldu!

Şimdiden mutluluklar dilerim canım.Sayılı günler çabuk geçer deselerde bazen heyecanla beklediğinde bırak günleri dakikalar bile geçmek nedir bilmez insana inşallah çok mutlu olursun ve minik minim melekler kazandırırsın bizlere.

ayyyyy belenncim taze gelinliğimi elimden alacan hemiiiiii çok sevindim canımmmm rabbim bir ömür mutluluğunuzu daim etsinnnn bir yastıkta kocayın inşallahhhhh. allahım o gülen yüzünden o gülümsemeyi hiç eksik etmesin.
ee artık darısı bekarlaraaaaa mutluluklar canım benim.

Öncelikle herkeze tek tek teşekkür ederim allah hepinize çoluğunuza çocugunuza en iyilerini nasip eder inşallah..

Çok sevindiim canım inşallah bir yastıkta kocarsınızHep mutlu ol inşallahh emi..

Geline bendenn bir altııınn

Delisin kıs sen valla teşekkür ederim tatlım
Canım hayırlı uğurlu olsun senin adına çok sevindim her şey gönlünce olsun çeyizlik işler varsa sitede bekar kızlarımız yapsın el birliğiyle ha bu arada senin sağdıcın ben olim emi :çitos:
Ol kız ol herbişe ol kız yengesi olur ya onuda ol Tşk ederim balım...
Canim hayirlisi olsun.. ALLAHIM daim etsin insALLAH cok sevindim. Bizide davet edersin dügününe

Etmem mi tüm mekan davetli kendi gelemeyen gönlünü göndercek ona göre.... Tşk ederim canım..
Hayırlısı olsun canım Allah bir ömür boyu gönlünüzde sevgi eksik etmesin ayy darısı bana inşallah
Amin inş. canım darısı başına
Mutluluklar dilerim..

Oğlumun doğum gününde senin nişanın olacak..

O gün ikimizinde telaşı heyecanı olacak..

Ömür boyu mutlu ol canım..

Oğlunun doğum günü şimdiden kutlu olsun canım...

Adminim çok tşk ederim iyi dileklerin için bebeişim olcagı zaman valla nickimin yarısı kendi renginde yarısını kırmızı(hamiş) ısterım ona göre
Belenim bir yastıkta kocayın emi mutlu olun inşallah o bi yastığınız da benden hediye

Kız çatlak seni yastığa bak ya yerim ben seni ya çok teşekkür ederim canımsın valla lavişim ya

Yok almıcam ama tşk ederim hayatım..
Hayırlı olsun canım...Allah bir yastıkda kocatsın inşallah...Darısı bütün bekarların başına

Amin pasim inş. tşk ederim.

Ama ama benim kardeşliğim yuvadan uçuyor mu
Kurban olurum kuzum... Allah tamamına erdirsin.. Bir ömür boyu mutlu huzurlu sağlıklı bir birliklteliğiniz olsun inşallah...
Ayy kızz sanki gerçek kardeşimmişsin gibi kötü oldum birden
Çok seviyorum ben seni kızz... Kimsenin seni üzmesine izin verme Elif'im canım kardeşim

harika bir haber bu mutluluklar seninle olsun belencim umarım düğün yemekli değildir beni yakalamandan tırsıyorum menü için

Ne güzel yazmışsın kardeşlik ya seviyorum bende seni bak yakındayız pendikte olacak bekliyorum seni eger gelebilecek durumda olursan mutlu olurum bitanem

Allah sanada nasip eder inş. bebeim cankardeşim benim..

Moderatör tarafında düzenlendi:
harika bir haber bu mutluluklar seninle olsun belencim umarım düğün yemekli değildir beni yakalamandan tırsıyorum menü için

Bikere hiç tavuksuz menü olurmu illa lazımsın hayatım bana kaç kaç nere kadar bak düğün üstü benim başıma iş çıkarma kendi ayaklarınla gel tıpış tıpış
Tşk ederim tavıkım