Fıstıktan Kaçan İşçi

CeMoŞ

Daimi Üye
Üye
Fıstıktan Kaçan İşçi
antep f?st??? nas?l toplan?r nerde yeti?ir resimleri antep f?st??? hakk?nda tüm bilgiler burda melekler
merhaba melekler sizee geçen gün ya?ad???m çok komikk bir an?m? yazmak istedim

malum bizim bölgede antep f?st??? yeti?tiricili?i yap?l?yor antep f?st??? faydalar? saymakla bitmezz özellikle kalp hastalar?na antep f?st??? iyi geliyor

?imdi bizimde f?st?k ba??m?z var ve geçen gün toplamaya gittik görümcemin o?luna bize i?çi bul getir dedikk ona güvenerek yola ç?kt?k bizz biz 8 ki?i bul dedik bu 4 ki?i getirmi??

neyse geldiler ?imdi bunalr ben uzaktan gördüm görümcemin o?lu sen adamalr? getiriken de saat 3 te biter i?imizz i?çilerden birisi ba?a gelince sormu? demi? bu ba??n sonu nerde
görümcemin o?luda uuuu ucu sonu yok demi?
bu adam daha bir iki toplam?? demi? ti?im geldi geliyom hemen haha

gitmi? adamm bekle bekle gelmiyorr görümcemin o?lu ba??r?yor ç???r?yor howwww lowwww diye ama ses yok me?ersem adam kaçm??m? ha sonu yok deyince korkmu? gözüü ti?e gidiyorum diye kaçm??? anam da? ba??nda kald?km? 3 i?çiylee ha

hele di?er i?çilerin muhabettini biri diyo " la o?lumm delidi la o dedim emm?o?lu nedisin bene bi bakt?? korktum lee gelmesin o psikopatm?d?r nedirrr deli gibi bahidii" ha ben onlar? duydukça dahada yar?ld?m

sonra o?lan ça??r?yoo loww nerdesinn diye di?er i?çilerden birisi diyo lo b?rak belki amel (ishal) olmu?tur ha di?eri diyo kab?zz ha resmen ak?ama kadar bekledik dönsün diye

eltimde diyo hele gidin bak?n bay?ld?m? yoksa elin mal?na girdide bekçimi yakald?
ordan biri diyo gidip bak?yomu?uz a?aca ba?lam??larrha

dedim bekçi görse dili yokmu desin ben i?çiyim burdaa dedim kaçt? o

görümcemin o?luda diyo raporluydu o deli deli la dedim sen ne demeye bize raporlu getiriyon ya bizi do?rasayd? da? ba??nda ha

sonra i?çiler söylenmeye ba?lad? nas?l kaçt? ?imdi eve hangi yüzle dönecek kar?s?na ne diyecek kaçt?mm? diyecek ha tifirenmmii dersinizzz küfür edenmi ha

neysee o gün bitmdi i?imiz çok az kald? ertesi güne gittik devam ettik ö?leden sonra bitti gidiyoruzz tarla yolundan ana yola ç?k?cazz yan kom?umuz var ba? kom?usuu tan?d?kk
adam yolumuz bi kestii dedik noluyoo yola ç?kmam?zaizin vermedi ?ok olduk üstümüze bi geldii

nedisinizz nere gidisinizzz diye ha e?imde diyo aha bitirdik eve gidiyozz

adam bizi h?rk?ss sand?? f?st???n? çald???m?z sand?? e?imde bitirdik gidiyoz diyo vurdurtacak bizii allah?m yereppim ha
neyse adam arabaya yakla?t? bakt? bizizz tiiii sizmidinizz dediii dedim emmi sen bizi h?rk?sm? sand?nn:h?h: hee dedi adam haha

çok maceral? bir f?st?k toplama olduu heç unutmam ha

keşkem bende oladımmm çok komik geçmişş yavvv nasıl ben yoktumm orda bende bagırmalıydım howww lowww diyee hele enişteye koptumm aha bitti gidiyozz allahım çok yaşa eniştee

Senin her anın olay macera be Akşam bunu msn de dinlediğimden beri gözüümün önünde canladırıyor kahkaha atıyorum Birde eniştenin spor salonu macerası da eklenince gülmekten nefes alamıyorum Ahh o fıstık bağında bende olsaydım keşkeee

höss höss yine gitti spor salonunaa ha bakalım bugün ne olcek ama bu defa akkapısı var ayy rüya keşke olaydın yeminle gülmektenn yerlere yatardınn