Fıstıktan Kaçan İşçi

CeMoŞ

Daimi Üye
Üye
Fıstıktan Kaçan İşçi
antep f?st??? nas?l toplan?r nerde yeti?ir resimleri antep f?st??? hakk?nda tüm bilgiler burda melekler
merhaba melekler sizee geçen gün ya?ad???m çok komikk bir an?m? yazmak istedim

malum bizim bölgede antep f?st??? yeti?tiricili?i yap?l?yor antep f?st??? faydalar? saymakla bitmezz özellikle kalp hastalar?na antep f?st??? iyi geliyor

images-120.jpg

?imdi bizimde f?st?k ba??m?z var ve geçen gün toplamaya gittik görümcemin o?luna bize i?çi bul getir dedikk ona güvenerek yola ç?kt?k bizz biz 8 ki?i bul dedik bu 4 ki?i getirmi??

neyse geldiler ?imdi bunalr ben uzaktan gördüm görümcemin o?lu sen adamalr? getiriken de saat 3 te biter i?imizz i?çilerden birisi ba?a gelince sormu? demi? bu ba??n sonu nerde
görümcemin o?luda uuuu ucu sonu yok demi?hahahahahaha
bu adam daha bir iki toplam?? demi? ti?im geldi geliyom hemen hahahahaha

gitmi? adamm bekle bekle gelmiyorr görümcemin o?lu ba??r?yor ç???r?yor howwww lowwww diye hahaha ama ses yok me?ersem adam kaçm??m? hahahaha sonu yok deyince korkmu? gözüü ti?e gidiyorum diye kaçm??? hahaha anam da? ba??nda kald?km? 3 i?çiylee hahahaha

hele di?er i?çilerin muhabettini biri diyo " la o?lumm delidi la o dedim emm?o?lu nedisin bene bi bakt?? korktum lee gelmesin o psikopatm?d?r nedirrr deli gibi bahidii" hahahaha ben onlar? duydukça dahada yar?ld?m hahaha

sonra o?lan ça??r?yoo loww nerdesinn diye di?er i?çilerden birisi diyo lo b?rak belki amel (ishal) olmu?tur hahahaha di?eri diyo kab?zz hahahahahahaha resmen ak?ama kadar bekledik dönsün diye hahaha

eltimde diyo hele gidin bak?n bay?ld?m? yoksa elin mal?na girdide bekçimi yakald? hahaha
ordan biri diyo gidip bak?yomu?uz a?aca ba?lam??larrhahahaha

dedim bekçi görse dili yokmu desin ben i?çiyim burdaa dedim kaçt? o hahaha

görümcemin o?luda diyo raporluydu o deli deli la dedim sen ne demeye bize raporlu getiriyon ya bizi do?rasayd? da? ba??nda hahahahahahaha

sonra i?çiler söylenmeye ba?lad? nas?l kaçt? ?imdi eve hangi yüzle dönecek kar?s?na ne diyecek kaçt?mm? diyecek hahahaha tifirenmmii dersinizzz küfür edenmi hahahaha

neysee o gün bitmdi i?imiz çok az kald? ertesi güne gittik devam ettik ö?leden sonra bitti gidiyoruzz tarla yolundan ana yola ç?k?cazz yan kom?umuz var ba? kom?usuu tan?d?kk
adam yolumuz bi kestii dedik noluyoo yola ç?kmam?zaizin vermedihahaha ?ok olduk üstümüze bi geldii

nedisinizz nere gidisinizzz diye hahahaha e?imde diyo aha bitirdik eve gidiyozz hahaha

adam bizi h?rk?ss sand?? f?st???n? çald???m?z sand?? e?imde bitirdik gidiyoz diyo hahaha vurdurtacak bizii allah?m yereppim hahahaha
neyse adam arabaya yakla?t? bakt? bizizz tiiii sizmidinizz dediii hahaha dedim emmi sen bizi h?rk?sm? sand?nn:h?h: hee dedi adam hahahahaha

çok maceral? bir f?st?k toplama olduu heç unutmam hahahaha

images%20(1)-275.jpg

keşkem bende oladımmm hahaha çok komik geçmişş yavvv nasıl ben yoktumm orda bende bagırmalıydım howww lowww diyee hahaha hele enişteye koptumm aha bitti gidiyozz hahaha allahım çok yaşa eniştee hahaha

Senin her anın olay macera be hahaha Akşam bunu msn de dinlediğimden beri gözüümün önünde canladırıyor kahkaha atıyorum hahaha Birde eniştenin spor salonu macerası da eklenince gülmekten nefes alamıyorum hahaha Ahh o fıstık bağında bende olsaydım keşkeee :D:D:D:D

Senin her anın olay macera be hahaha Akşam bunu msn de dinlediğimden beri gözüümün önünde canladırıyor kahkaha atıyorum hahaha Birde eniştenin spor salonu macerası da eklenince gülmekten nefes alamıyorum hahaha Ahh o fıstık bağında bende olsaydım keşkeee :D:D:D:D

höss höss yine gitti spor salonunaa hahahaha bakalım bugün ne olcek ama bu defa akkapısı var hahahahahaha ayy rüya keşke olaydın yeminle gülmektenn yerlere yatardınn:D:D

Geri