Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Allah'tan tek dileğim bebeğimin sağlıklı olması ve sizin de bu duyguları tatmanız.ben çok bekledim inşallah siz beklemezsiniz inşallah ben sizin de yerinize beklemişimdir.

canım çok sağol.
elbet bu kadar duayı (birbirimiz ve kendimiz için ettiğimiz) duyor ve geri çevirmeyecektir. Tek dileğim zamanı gelene kadar bana güç vermesi. Dayanacak gücüm tükeniyor

hazaldan haberim yok bizde 26.haftadayız ama benim oğlum olacak.senin kızın olduğunu bilmiyordum.benim de karnım çok küçük kimse anlamıyor hala hamile olduğumu zaten toplamda5 kilo aldım.sen kaç kilo aldın toplamda?

aynisi bana olmustu desen atmisti ilk okuyamamistim özeli ya kizlar bizde acaba kacinci haftana girdin diye sorabilcezmi hamis olunca su annelere özendim bir anda :küstüm:

allah'tan tek dileğim bebeğimin sağlıklı olması ve sizin de bu duyguları tatmanız.ben çok bekledim inşallah siz beklemezsiniz inşallah ben sizin de yerinize beklemişimdir.

dilamm sen var ya mükemmelsin bayılıyorum kıss sana temiz yüreğine inş canım allah senin bebeğini çok sağlıklı bişeklilde kucağın naversinn tatlım benimm

yalnız değilmişim, içimi rahatlattın

aynisi bana olmustu desen atmisti ilk okuyamamistim özeli ya kizlar bizde acaba kacinci haftana girdin diye sorabilcezmi hamis olunca su annelere özendim bir anda :küstüm:

BAK SABIRSIZIM GÖRDÜNMÜ BİZİM GİBİ BECERİKSİZ BİR MELEK DAHA ŞİMDİ İÇİN DAHA DA RAHATLAMİŞDR

TABİKİ SORUCAZ BİTANEM BAK MESALA DİLAM 6 SENESİNDE GELDİ MELEĞİ BENİM İÇİME EN BÜYÜK UMUT ONDAN KALMAA RABBİM HEPİMİZE YAŞATSON İNŞŞ GÜLÜMMM ÜZME KENDİNİ SAKINNN

canım çok sağol.
elbet bu kadar duayı (birbirimiz ve kendimiz için ettiğimiz) duyor ve geri çevirmeyecektir. Tek dileğim zamanı gelene kadar bana güç vermesi. Dayanacak gücüm tükeniyor
ne olur umudunuzu hiç kaybetmeyin.aayşegül benim yazılarımı çok yakından takip ettiği için biliyor ama sanırım sen beni hiç tanımıyorsun.biz 6 yıldan sonra bebişimize kavuştuk ancak hiç umudumu kaybetmedim.elbette ki yıldığım zamanlar oldu ama kendimi en kısa zamanda topladım ne olur sizde kendinizi hiçbir zaman bırakmayın.

bitanem sin bitanemmm en büyük umut işiğimsinn tatlımmmmmmmmmm