Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canım benim ben de çok özledim seni neler yapalım bol bol alışveriş yapıyorum oğlumla.
kuzum kocaman oldu.artık bir an evvel elime almak için sabırsızlanıyorum doğrusu.Allah hepinize nasip etsin inşallah.Ama ilk önce sana bitanem.çok güzel bir duygu.bütün gün onunla konuşuyorum bana nasıl cevap veriyor bir bilsen nerdeyse anlaşıyoruz 1 tekme evet 2 tekme hayır anlamına geliyor bizim dilde:puha:

AYYY BİTANEM HEP İYİ OL İNŞ RABBİM NAZARDAN KORUSUNNN AMİNNN ÇOK SAOL CANISI
OYYY OYYY KURBAN OLURUM SAĞLICAKLA KUCA AL İNŞ CANIM BENİMM İNŞ BİZDE YAŞARIZ O GÜZEL DUYGULARI CANIMM

DOĞUNCADA HEP ANALŞİN ONUNLA NE GÜZEL ÇOK AKLLI SENİN BEBİŞ DEMEKKİ YAWWW :kiss:

canım benim ben de çok özledim seni neler yapalım bol bol alışveriş yapıyorum oğlumla.
kuzum kocaman oldu.artık bir an evvel elime almak için sabırsızlanıyorum doğrusu.Allah hepinize nasip etsin inşallah.Ama ilk önce sana bitanem.çok güzel bir duygu.bütün gün onunla konuşuyorum bana nasıl cevap veriyor bir bilsen nerdeyse anlaşıyoruz 1 tekme evet 2 tekme hayır anlamına geliyor bizim dilde:puha:

ayyy sizin muhabbetinizi yerim ben, çok tatlısınız anne-oğul:)

27. haftaya girdik güzelim allahin izniyle kizim hizla büyüyo masallah ama bide distan belli olsa hahaha

bende canim ya eski muhabbettimiz cok güzeldi ama kismet iste hamis olunca eskisi gibi olmuyo eskiler diyodu ama inanamiyoduk öylemis :D:D

eee seninki ne oldu bakalim ????

bu arada hazaldan ne haber

yaa siz avatar resmi falan diye yazışmışsınız.
Bu özel mail atma, avart vs. Ne oluyor?
Eh bu işin acemisiyim de eccük:)

oyy kıyamam bende öyleydim ilk geldiğmddee bitanem bizim bebiş resimleri varya ona avatar deniyooo

profilindede özel mesaj atma yeri varrrorda istediğine özel mesaj atabiliosnnn

tatlıcadım banba atmıştıda ben okuyamamıştm bir türlü ne gülmüştük ama

Geri