Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

çok teşekkür ederim canım benim tabiki halimize binlerce şükür elbet herşeyin bi zamanı var beklicez bakalım ne zaman gelicekler bebişlerimiz seni dinleyip stres yapmıcam yada şöle söliyim yapmamaya çalışcam tavsiyelerine uyucam bide öle deneyelim dimi esmerli çok teşekkür ederim bu siteyi çok sevdim

Insallah kizlar sabrin sonu selamatettir..yakinda bizde anne olacagiz burda birbirimize mujde vericez hep o gunlerin hayalini kurun ve positif olun rabbimin bir bildigi varki bekletiyor sonunda saglikli ve hayirli evlat olsunda bekleyelim napalim..

Hamile kalmadan sorarlar, eşelerler malzeme ararlar kendilerine... Eksik gedik sorarcasına. Olunca da sormazlar. Böyleleri art niyetlidir işte. Hiiç kafanıza takmayacaksınız öyle konuşanları.

Yaa inanmıyorum canım yaa geçmiş olsun canım ve tez zamanda Allahım bebeğine kavuştursun... Bir dahakine dikkat et inş bebeğin tutunur sıkı sıkı sana.

işte böyleee..sters yokkher zaman hayırlısı iste rabbimden..belli mi olur bellki de bu ay hepimizde hamile kalırız.burada paylaşırız.ALLAHIM isterse olur..sen hiç moralini bozma...bende seviyorum bu siteyi.....

işte böyleee..sters yokkher zaman hayırlısı iste rabbimden..belli mi olur bellki de bu ay hepimizde hamile kalırız.burada paylaşırız.ALLAHIM isterse olur..sen hiç moralini bozma...bende seviyorum bu siteyi.....

Agzindan bal damliyor cnm insallaaah yarabbim insallaaah hepimiz bu ay sevincteen cosariz.. Huzunlu seyler degilde mujde vermeyi nasip eder rabbim amiiiinnnn