Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

çok teşekkür ederim canım benim tabiki halimize binlerce şükür elbet herşeyin bi zamanı var beklicez bakalım ne zaman gelicekler bebişlerimiz seni dinleyip stres yapmıcam yada şöle söliyim yapmamaya çalışcam tavsiyelerine uyucam bide öle deneyelim dimi esmerli çok teşekkür ederim bu siteyi çok sevdim :eller:

Insallah kizlar sabrin sonu selamatettir..yakinda bizde anne olacagiz burda birbirimize mujde vericez hep o gunlerin hayalini kurun ve positif olun rabbimin bir bildigi varki bekletiyor sonunda saglikli ve hayirli evlat olsunda bekleyelim napalim..

Banada hep soruyorlar bebek niye yapmiyosun diye bende diorum sanane dogurursam senmi bakacaksin yoksa sana bi faydasimi olacak!! Ozaman yuzume mal gibi bakiyorlar kizlar herseyin bir zamani var sabredin sonunda hepimizin yuzu gulecek ben onceleri sesimi cikarmazdim millete karsi simdi asla susmam lafimida esirgemem sizde oyle yapin sonucta bizim elimizde olan bisey degil hz.allahin elinde bool bool dua edelim birbirimize:)
Hamile kalmadan sorarlar, eşelerler malzeme ararlar kendilerine... Eksik gedik sorarcasına. Olunca da sormazlar. Böyleleri art niyetlidir işte. Hiiç kafanıza takmayacaksınız öyle konuşanları.

mrb kızlar arefe gunu test yptırdık deger31 cıktı hamile oldugumu ögrendım aman ya rabbı nasıl sevındık nasıl anlatamam doktorumu aradım ıkı gun sonra tekrar test yaptır dedı yaptırdık deger 28 e düşmüş sonrakı gunlerde sıfırlandı ve normal sekılde adetım basladı yanı bıyokımyasal gebelık gecırmısım progesteron eksıklıgınden gelısememıs yavrum(10.günde progetan kullanmayı bırakmıstım ben doktoruma sormadanilac bitti herhalde bu kadar kullanılacak sandım:( ) ıkıncı asılama tedvısıne basladık bugun doktorum hamıle kalabılmen bıle buyuk bı basarı bızım ıcın dedı ılkınde kaldıyan ıkıncısındede kalabılırsın buyuk ıhtımalle dedı duurm böyle
Yaa inanmıyorum canım yaa geçmiş olsun canım ve tez zamanda Allahım bebeğine kavuştursun... Bir dahakine dikkat et inş bebeğin tutunur sıkı sıkı sana.

çok teşekkür ederim canım benim tabiki halimize binlerce şükür elbet herşeyin bi zamanı var beklicez bakalım ne zaman gelicekler bebişlerimiz seni dinleyip stres yapmıcam yada şöle söliyim yapmamaya çalışcam tavsiyelerine uyucam bide öle deneyelim dimi esmerli çok teşekkür ederim bu siteyi çok sevdim :eller:

işte böyleee..sters yokk:)her zaman hayırlısı iste rabbimden..belli mi olur bellki de bu ay hepimizde hamile kalırız.burada paylaşırız.ALLAHIM isterse olur..sen hiç moralini bozma...bende seviyorum bu siteyi.....:mendil:

işte böyleee..sters yokk:)her zaman hayırlısı iste rabbimden..belli mi olur bellki de bu ay hepimizde hamile kalırız.burada paylaşırız.ALLAHIM isterse olur..sen hiç moralini bozma...bende seviyorum bu siteyi.....:mendil:

Agzindan bal damliyor cnm insallaaah yarabbim insallaaah hepimiz bu ay sevincteen cosariz.. Huzunlu seyler degilde mujde vermeyi nasip eder rabbim amiiiinnnn

Geri