Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

adetime 3 gün kala idrar testi yaptım çook silik çıktı canım sonra hergün yaptım gittikçe koyulaştı inanamadım farklı bikaç test yaptım pozitif çıktı ama birinde hiçç çizgi çıkmadı sonradan farkettim o negatif çıkanın son kullanma tarihi geçmiş.test alırken ona da dikkat edin kızlar..gebelik testleri de yetmedi ovulasyon testi yaptım o da kopkoyu iki çizgiydi..dün de kan testi yaptırdım pozitiff çıktı çok şükürr Rabbim herkesee isteyen herkesee nasip etsin inş...çok farklı bişeymiş bu duyguuu...

canım benim adet günümden beri hafif hafif lekelenmelerim oluyor ve hamileyiimm..kan testi yaptır bence inş. hamilesindir..

canım çok sevindim senin adına rabbim hayırlısı ile sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah adet günüm yarın şimdi yaptırsam çıkar mı acaba?

Asicim canim dediyin gibidi sumuksi.Adet şöyle gidiyor 17,19,en son mart 21.Bu ayda 22 hesapa göre.Yardimna göre tşk.Lavinyacim sanada tşk.Vallahi utandım.

hee canım ozaman sen yumurtalama dönemindesin iyi değerlendir gün aşırı değilde bir gün ara ile ilişki olsun çünkü ozaman spermler daha kaliteli olurmuş hadi bakalım inşallah tutunur bebeğin eğer adet olursan sen bu ay incir kürü ve havuç kürünüde deneyebilirsin canım onun bir zararı yokmuş bilgin olsun bende deniycem bu ay incir ve havuç kürünü

ama ben hemşireliğide severimm ama keşke okulum bitsede kpss ye girip güzel bir puanla güzel bir iş sahibi olsam ben özel bir uluslararası nakliyeci şirketinde çalışıyorum canım ama idealim anasınıfı yada sınıf öğretmeni olmak onun içinde dışardan okuluma devam ediyorum inşallah hayalim olur

canım benim bildiğim ilk lekelenmeden sayacakmışsın öle diyorlar bende ilk lekelenmeden sayıyorum günümü ona göre hesap ediyorum ama zaten benim kisi çok düzensiz olduğu için pek sayma imkanım yok

bende bu ay ovülasyonla düzenli ilişki oldu aman aman bebişkon seni bekletmemiş demekki sorun yokmuş canım Allahım sorunsuz bir hamişlik geçirmeni nasip etsin inşallah canım darısı isteyen herkese ve bana inşallah

aaa ayşe hadi hayırlısı bakalım sen yarın sabah adet olmazsan bir test yap bakalım leke nasıl renkti pembemi kahverengi şeklindemi ayy inşallahhh hamişsindir canım yaaaaaa

kızlar doktor progestan diye bi ilaç verdi bana bu ilacı kullananlar yada ilaç hakkında bilgisi olanlar var mı.çok aşırı uykumu getiriyo da

ben kullanmadım ama kullanan arkadaşların uyku yaptığını sölediklerini duymuştum canım

Allah razı olsun asiciğim.şimdi ben lekelenme gününü sayarsam yani 10 martı beklenen adet tarihim 7 nisan olur. lavişim benim adet tarihimi 7 nisan olarak düzeltebilirmiyiz ozaman.Allah razı olsun kardeşim.