Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

oyyy canım benimm yaaa çok şükür çok güzelll dimi pıt pıt pıt atıyodur şimdi Rabbim sizlere bağışlasın inşallahh kuzummmm benim yaa:kiss:

ben iyiyim canım aynen bildiğin gibi artık ovülasyon yapmıyorum adetimi bekliyorum 6 ile 10 u gibi bekliyorum ama yine gecikicek adım gibi aminim :) hayırlısı olur inşallahh canımcım

hakkında hayırlısı canım yine de sen çalışmalara devam et ;-) özellikle yumurtlamayı yakalamadıysan teorik olarak bir kadın adetinin herhangi bir gününde hamile kalabilir..

hamile arkadaşlarımız bize belirtilerini yazabilirmi, nasıl anladılar,ne zaman test yapıp öğrendiler.bizler de her ay aynı psikoloji göğsüm şişti,akıntım oldu acaba hamilemiyim deyip duruyoruz.en azından hamile arkadaşlarımız hissettiklerini yazabilirse çok sevinirim.

benim adet tarihim biraz değişik bu ay 10 martta kahverengi bir akıntı geldi buda iki gün sürdü 12 martta ise tam adet oldum oda 2 gün dürdü.internette 10 martı son adet tarihi olarak girdiğimde 7 nisan yazıyor,12 mart diye yazınca 10 nisan diyor.
şimdi bende 4 gündü akıntı devam ediyor.göğüslerim resmen silikonlu gibi oldu.dokununca sert değil ama yumuşak.sadece ara ara öyle bir sızı giriyorki sanki göğsümü içeriden birbirinden ayırıyorlar bıçak gibi kesiyorlar sanki.çok sızı giriyor.ama sürekli bir ağrı değil.dokunduğum zaman göğüslerimde ağrı hissediyorum ama o ara ara sızlamalara dayanamıyorum. bel ağrılarımda akıntı ile başladı 4 gündür bel ağrısıda çekiyorum.şimdi adet tarihimi 7 nisanmı yoksa 10 nisanmı alacağım bilemedim.sizce hangisini almalıyım.

canım benim hiç belirtim olmamıştı.. adetim gecikince test yaptım gecikmeli olarak + olunca kan testi yaptırdım çıktı.. akıntım ve adet ağrılarım olmuştu ama her ay olduğu kadar...

ikinci konu için benim jinekolog arkadaşım asıl kanamanın başladığı günü say demişti ancak burada olkuduğum kadarıyla tam tersine ilk lekeyi saydıran doktorlarda olyuyormuş.. sen çalışmalara erken başla geç bitir derim ben :) hakkında hayırlısı sevgiler..

Bende çalişsam keşke.Unverste okudum diplomam var ama calişma iznim yok.Özel hastanede hemşire çalişa biliyormuşum aile doktormuz söyledi.Ama 2 meslekmi kullanmak istiyorum kuaför zevk alıyorum bu işden.Asicim sen ne çalişiyon..

neden çalışamıyorsun ceylan gözlü pardon anlayamadım.. lisansla ilgili bir sorun mu?

canım benim hiç belirtim olmamıştı.. adetim gecikince test yaptım gecikmeli olarak + olunca kan testi yaptırdım çıktı.. akıntım ve adet ağrılarım olmuştu ama her ay olduğu kadar...

ikinci konu için benim jinekolog arkadaşım asıl kanamanın başladığı günü say demişti ancak burada olkuduğum kadarıyla tam tersine ilk lekeyi saydıran doktorlarda olyuyormuş.. sen çalışmalara erken başla geç bitir derim ben :) hakkında hayırlısı sevgiler..

çok teşekkür ederim canım benim.bende eğer gebelik varsa tekrar ilişki olursa düşük tehlikesi olur diye okumuştum.akıntı başladığından beri bende kesmiştim ilişkiyi.yanlışmı yaptım ozaman.insan çok okuyuncada kafası karışıyor herhalde.benimde karıştı biraz.herhalde herşeyi oluruna bırakmak lazım.hakkımızda hayırlısı artık.tekrar teşekkür ederim arkadaşım.rabbim inşalah yavrunu kucağına aldığındada burda o müjdeyi sana nasip etsin inşallah.

neeeeeeeeeeeee ciddimisinnnnnnnnnnnnnnnnnnn:deli: ayyyyy çok sevindim canım yaaa allah hayırlısı ile kucağına almak nasip etsin inşallahh bak uğurlu geldi topik sanada Rabbim sağlıcakla kucağına almak nasip etsin inşallah darısı bizlere:kiss: canım sen nezamandır istiyordun bebek hamile kalmak için neler yaptın bir sorunun varmıydı anlatırmısın bizeeeeeeeeeeee:deli:

canım merhaba hoşgeldin aramıza adetine ne kadar var ? daha çok yenisin umarım fazla bekletmez bebişin seni yanlız adet ve gebelik belirtileri birbirine çok benze bencede adetini bekle ancak ozaman öğrenebilirsin adetine ne kadar var sen onu bir yaz bakalım :) hadi hayırlısı olur yanlız baştan söleyim bu site uğurlu :D:D

ewt gerçekten uğurlu geldi topik:) amin inş. darısı sizlereee olsun cnm...4 aydır istiyodum 4. yani bu ay netten ovulasyon testi aldım çok düzenli ilişki oldu.daha önce doktora gitmediğim için sorunm var mıydı yok muydu bilemiyorum açıkcası...

Geri