Hamilelerden hamilelik belirtileri

• Konbuyu başlatan beklenenbebis
  • Başlangıç tarihi

oğlun çok tatlı görünüyo Allah bağışlasın canım inşallah Allah bana da nasip eder tüm isteyenlere de sende ikinciyi düşünüyorsun snırım

canımm yaa Allah sabır versin, inş en kısa zamanda yine hamiş kalırsın..
Tunacım aynı şeyleri yaşıyorum garip gelen ayaklarım benimde buz gibi garip değilmi normalde yanmamız gerekmezmiydi ısınamıyorum hiç
valla ne biliyim anlamadım zaten ayaklarım buz gibi ama öte yandan ateşim var

merhaba arkadaşlar,
ben de dün öğrendim hamile olduğumu ama daha doktora gitmedim.İlk belirtiler kasık ağrısı,bel ağrısı,göğüste ara ara bıçak saplanır gibi olması,karında şişlik,sık idrar yapma.Mide bulantısı ya da kusma olmadı daha 4 haftalık hamileyim,yalnız adetimden 2-3 gün önce kasığımdaki ağrı çok rahatsız etti ve doktora gittim,idrar yolları enfeksiyonu teşhisiyle bana antibiyotik ve ağrı kesici verdi,2 gün boyunca ilaçları kullandım ama prospektüsü okuyunca çok tedirgin oldum hamilelikte ve olası hamilelik durumlarında kesinlikle kullanılmamalıdır yazıyordu,bir de karşı komşum belki hamilesindir ilaç kullanma dedi,iki günden sonra bıraktım.kan testini yaptırdığım hastanede doktor muhtemelen bişey olmaz dedi ama olursa da zaten düşük yaparsınız dedi,nolur dua edin bebeğime bişey olmasın,Allah isteyen herkese bu duyguyu tattırsın...