Hamilelerden hamilelik belirtileri

• Konbuyu başlatan beklenenbebis
  • Başlangıç tarihi
slm

merhabalar.valla belirtiler kişiden kişiye değişiyot.ben de hiç bir belirti olmadı.adet olacağım zannettim olmadım.bir hafta sonra test yaptım pozitifti.sonrasında da çok şükür sıkıntı çekmedim.bulantı,aşerme,ne biliyim klasik hamilelik belirtileride dahil hiç bi sorunum yoktu.hep söylüyorum hamileliğimin tek belirtisi karnımda ki şişlikti:)

mrb acaba adet olmadan önce karnınızdaki şişlik yumusakmı sertmii bidee adet olmadan ne gb değişiklikler olduu benim adet olmama 1hafta var heyecanla bekliyorum inş bu ay hamileyimdirrrr

Herkes ne güzel anlatmış belirtileri.Bende bişe sorcam,bende 10 gün hatta 2 hafta öncesnden başlayan kasık ağrıları sanki adet olucakmşm gibi.Önceleri tatlı ağrılar vardı yani hssettiğim ama çok rahatsz etmeyen.Sonraki günlerde aşırı bel ağrısı hatta sol kasğımla birlikte bacağıma vuran bi ağrı.O bel ağrısı acaip yaaa genelde akşamları yaşadım böle ara ara.Sonra bir gün boyunca sol kasıkta bi batma yaşadım bütn gün yani hareket edince sağa sola kıpırdaynca oldu.Bi de aşırı sıcakladm hele geceleri acaip yandm üstümü falan çıkartıyodum sıkıntıdan.Şimdi 4 gün var yine kasık ağrıları mevcut ve bacağımın iç tarafına bıçak saplanıyo gibi oldu birden sonra geçti.Ha bide ilk günlerde beyaz,süt gibi bi akıntı gördüm çamaşırımda.Çok değil ama vardı genelde akıntı.Unutmadan söleyim bi de göbşümn altında bi şişlik var 2 haftadır falan galiba,rahatsız etmiyo,gaz falan değil sadece bi şişlik var sanki killo almşım gibi enteresan datlu bi şişlk:DNe bilim valla eğer hamişsem,bunlar gözlemlediğim belirtiler olucak diğer hamiş kalmak isteyenlere:):)kociş diyo ki,sen muhtemelen hamişsin,eğer adet olursan çocuk tutunamamştır dicem diyo.Yani yaşadığım belirtiler hamişlik bulguları imiş aslnda.Kociş dr hani kafadan atma durumu yok meleklerim:DBenm yaşadığım bu durumları yaşayan var mı acep???ALLAH herkese nasip etsn,aratmasın MEVLAM..

Son düzenleme:
sheker_shey canım benim senin umudunu kırmıyayım ama ben tam uc ay ust uste aynı seylerı yasadım bende hamileyim zannettim ama hamilelik belirtisi değil o yumurtlama belirtsisi dikkat et regline 2 3 gün kala o ağrılardan eser kalmıyacak tam uç ay ust uste denedım aynı ağrılar belırtıler bende de vardı ama reglıme az zaman kala hiç belırtı kalmıyordu.şuan aynı belırtıler yavaş yavaş bendede başlıo gibi çünkü yumurtlama ya giriyorum.Kızlar o günleri ilşkiyle geçirin.acaba hamileyim mi diyip ipleri elden bırakmayın.buda benden size engin bilgi.deneyin inş.başarısız çıkmazsınız.kusurunuz yoksa...(ama umudum inşaALLAH sen hamile sindirde ben yanılmış olurum...)
öNCELİKLE elbette hayırlısı olsun diyorum beklenen bebişim.Canım bn yumurtlama günümü,hatta yumurtamın çatlağı günü biliyorum.O gün acaip bi ağrı vardı sağ kasığımda ve eşmle birlikte çalıştığı hastanede nöbet listesini ayarlıyduk.O an sancılarım artınca eşim hemen ultrason'a aldı beni ve baktı kuzum hani ne var ne oluyo diye.Ben tahmn etmiştim o aralar ovulasyon zamanını ve değerlendirmiştim ve eşimde çatlayan yumurtamı gördü ultrasonda.Sağda çatlamş dedi.Acaip bi ağrıydı yaa.Hani yine bilemem bunlar hamişlik mi değil mi ama adetime 4 gün var yine acaip sancılarım var bitanem.Yani tatlım bu yaşadıklarım ovulasyondan sonra olan bulgular.Rabbim hayırlısını versn tatlm.Bakalm ne olursa olsun yazıcam burda senin açtığın konuya.Bu arada çok güzel bi konu ellerine sağlık Rabbim sana da sağlıklı sıhatli salih bi evlat versn en hayırlı zamanda hayırlı bi şekilde datlum:D

Son düzenleme:
Geri