Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

canım hoşgeldin,ben hamile değilim ama sanki senin belirtilerin hamileymişsin gibi geldi bana..eğer ayın 11 -12 sini bekliyosan bugün bile kan tahlili yaptırsan sonucu alırsın.Rabbim hayırlısını versin

canım hoşgeldin,ben hamile değilim ama sanki senin belirtilerin hamileymişsin gibi geldi bana..eğer ayın 11 -12 sini bekliyosan bugün bile kan tahlili yaptırsan sonucu alırsın.Rabbim hayırlısını versin

çok teşekkür ederim essenn,Allah razı olsun senden. hayırlısı tabiki rabbim hayırlı ise burda bulunan bebek bekleyen tüm herkese hayırlı evlatlar nasip eder inşallah.sen en son ne zaman regl oldun ne zaman beliyorsun inşallah hayırlı haberi?

sağol,Allah senden de razı olsun.amin inşallah.en son 18 ocakta oldum..Önümüzdeki haftaya görücez durumu

sağol,Allah senden de razı olsun.amin inşallah.en son 18 ocakta oldum..Önümüzdeki haftaya görücez durumu

hadi hayırlısı inşallah.rabbim sanada ve burda bulunup bebek isteyen herkese bu duyguları nasip eder.haftaya inşallah hayırlı haberler alırısı senden.bende bu hafta sonu adet olmazsam inşallah pazartesi kan testi düşünüyorum.

inşallah canım Rabbim isteyen herkese nasip etsin..Bencede bekle,pazartesi yaptırırsın..Hayırlısı olsun.

Tekrar merhaba,
Kan testi sonuçları gebe olmadığımı gösterdi. Dahası akşamına çok aşırı bir sancı ile regl oldum. Değerlerimi merak ettiğim için hormon testi yaptıracağım hazır regl olmuşken.
Sanırım bu gebelik/regl olma/yumurtlama üçgeninde, kadını en çok yoran şey, bütün belirtilerin birbirine benzemesi.. Kesin hiçbir şey yok galiba gebe olduğunu gösteren..
Belki de gösteren o his'tir Eğer yardımcı olursa, ilgili konuda hormon testi değerlerimi de paylaşabilirim. Belki aynısını yaşayanlara fayda sağlar.
İlginiz ve ayırdığınız vakit için içtenlikle teşekkür ederim,

Hayırlısı ne zamansa o zaman olsun,çalışmalara devam

Merhaba . Açıkcası çok çekiniyorum ama günlerdir düşünmekten de kafayı yiyecek gibiyim lütfen yardımcı olun :/..23 gün önce erkek arkadaşımla arkadan ilişkiye girdik ve boşaldı. Ön tarafa gelip gelmediginden emin olamadık ve bir gün sonra gittim eczaneden norlevo aldım kullandım. Daha sonrada tamamen korunduk. Adetim olmam gerekenden 4-5 gün gecikti ve ben kafayı yemek üzereyken adet oldum. Herzamanki gibi oldu 2 gün önce adetim bitti hersey yolunda derken. bu sabah migde bulantısıyla uyandım ve saatlerce kustum. Suanda cok fenayım. düşünmekten kafayı yicem. Adet olduktan sonra hamile olabilir miyim ve ertesi günü hapı da kullandım.. lütfen cevcaplarsanız sevinirim...

Selamlar sevgili misafirimiz,

Regl olduktan sonra tamamen korundunuz derken ters ilişki haricinde mi ilişkiye girdiniz ? Onun haricinde stres durumları adet olmasını kesinlikle geciktirir. Siz ne kadar stres yaparsanız o kadar geç olursunuz. Buna dikkat edin lütfen. Onun haricinde mide bulantısı ile uyandım kustum şuan çok fenayım dediğiniz olayın gebelikle uzaktan yakından alakası yok başka sorunlarınız vardır. Kesinlikle halime kalmadınız lütfen takmayın. Zaten adet te olmuşsunuz.

Sevgiler.