SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Hamilemiyim Değilmiyim yorumları
Hamilemisiniz değil misiniz ? Hamilemiyim değilmiyim ? neden bu kadar düşünüyorsunuz. Süreçteki belirtilerinizi buraya yazın hep birlikte bunu değerlendirelim kızlar :) Buradaki siteden de sorular sorabiliyorsunuz bilginiz olsun. hamilemiyim.jpg

Son düzenleme:
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
merhabalar ben benilişkimden sonra 3 ay adet olmadım hamilelik şüpesiyle kadın doğuma gttim ama hamilelik şüphemin olduğunusakladım sadece adet olamıyorm dedim.doktor plikistikover tanısı koydu ve ‘primolut’ diye bir ilaç verdi günde 3 kez kullandım ilaç bitince adet oldum.sorum gebelik şüpemle gitmiştim ve sakladım gebelik durumum nedir.?

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
kan dün kan testi yaptırdım adetime 3 gün varken.. tam 41 çıktı sonuçç pozitif ama içim hiç rahat değil korkuyuorum çok mu düşük bu değer..iki gün sonra tekrarlayalım dediler düşük çıktı dediler ama değerlerde 0-50 arası 0,2-1 haftalk gebelik için yazıyordu..sonuçta ovulasyon olalı 9-10 gün olmuş bende…korkuyorum bir düşük geçirdiğim için.. şuan belim ağrıyorr bişey mi oluyor diye çok korkuyorum değerler yükselmezse diye de çok korkuyorum sevinemedim inanın korkularımdan:(((değerim normal mi adet geçeli 25 gün olmuştu dün.. beni aydınlatır mısınız lütfen ?

Mehrabalar sevgili misafirimiz, yazdığınız sorularda kayıtsız kullanıcı bölümüne nick yazarsanız hitap şeklimizi de ona göre ayarlarız.
Gelelim sorunuza. Bu sıralarda mutlak suretle ayaklarınızı yukarıya doğru dikerek bir hafta en azından hiç birşey yapmayın dinlenmeye geçin lütfen. Bir hafta sonunda yeniden BETA HCG testi yaptırın eğer değerler yükselir ise korkulacak birşey yok. Ağrıların olmasıda normal tatlım.
Sevgiler.

K

Kayıtsız Üye Derya

Forum Okuru
slamlar:)ya ben sunu merak ediyorum,kokulu gunluk petler kullaniyorum aklima takildida acaba bu tur kokulu gunluk petlerin vajinaya fealn zararlari varmidir veya bebek dunuyorum hamile klmami engellermi?tesekkurler:)sevgiler.

Onların zararlı olacağını sanmam Kayıtsız Üye Derya çünkü kontrol edilerek satılıyorlar.Alerji testinden bile geçtiklerine göree bebek yapmaya engel olabilecek bir sorun olusturmazlar diye düşünüyorum ama cok aklına takılıyorsa bir doktora git istersen.
Bana gelecek olursak dünde sordum ama kimse cevap vermemiş.:/ Buraya da yazayım
Benim sorum şu,normalde hep düzenli adet görürdüm ama bu sefer 3 gün gecikti,4.gün geldi.Adet olmamı beklediğim günden 4-5gün önce sevgilimle sürtünme yoluyla iliskiye girdik.Bosalma filan olmadı kesinlikle,ama bosalmadan önce gelen sıvıdanda hamile kalınabiliyormus internetten arasıtrdım.Benim adetim 3 gündür gelmeyince sinir stresten uykularım kactı,tahmin edebilirsiniz daha kimseyle birlikte olmamısken böyle gebe kalmaktan cok korktum,hep agladım falan.Bugun adet oldum işte ama daha öncekine göre az geldi.Üstüne görme olabilirmi diye korkuyorum.Hamilemiyimdir sürtünme yoluyla öyle hamile kalınır mı dersiniz meleklerrr??? :(
Bugünde adetimin 2.günü.renk olarak kırmızı,daha önceki renklerde renk olarak ama miktarda bi azalma var.O da stresten azalır mı?ÇÜnkü bu hamile olabilirmiyim soruları son 4-5gündür beni oldukça gerdi bu az gelmesi onunla alakalı olabilirmi hanımlar lütfen yardım.:(((

CeMoŞ

Daimi Üye
Üye
Onların zararlı olacağını sanmam Kayıtsız Üye Derya çünkü kontrol edilerek satılıyorlar.Alerji testinden bile geçtiklerine göree bebek yapmaya engel olabilecek bir sorun olusturmazlar diye düşünüyorum ama cok aklına takılıyorsa bir doktora git istersen.
Bana gelecek olursak dünde sordum ama kimse cevap vermemiş.:/ Buraya da yazayım
Benim sorum şu,normalde hep düzenli adet görürdüm ama bu sefer 3 gün gecikti,4.gün geldi.Adet olmamı beklediğim günden 4-5gün önce sevgilimle sürtünme yoluyla iliskiye girdik.Bosalma filan olmadı kesinlikle,ama bosalmadan önce gelen sıvıdanda hamile kalınabiliyormus internetten arasıtrdım.Benim adetim 3 gündür gelmeyince sinir stresten uykularım kactı,tahmin edebilirsiniz daha kimseyle birlikte olmamısken böyle gebe kalmaktan cok korktum,hep agladım falan.Bugun adet oldum işte ama daha öncekine göre az geldi.Üstüne görme olabilirmi diye korkuyorum.Hamilemiyimdir sürtünme yoluyla öyle hamile kalınır mı dersiniz meleklerrr??? :(
Bugünde adetimin 2.günü.renk olarak kırmızı,daha önceki renklerde renk olarak ama miktarda bi azalma var.O da stresten azalır mı?ÇÜnkü bu hamile olabilirmiyim soruları son 4-5gündür beni oldukça gerdi bu az gelmesi onunla alakalı olabilirmi hanımlar lütfen yardım.:(((
şimdi canım keşke bu hatalara düşmeseniz yapmayın bakın gençliğinize yazık ve günah biliyorumki şuan sende pişmansın yani
bi anlık heves için bu kadar sinir strese değermi be yavrum neyse
korkma hamilelik yoktur üstüne görme de öyle herkeste olabilecek bişe değil anormal bişeydir sürtünmeylede olmaz reglin az gelemsi stersten kaynaklı olabilir
zaten tam bişe yaşanmamış korkma tedirgin olma yani ama sana abla tavsiyesi bu işlerden uzak dur ve evliliğini bekle eşine tertemiz bir şekilde git bence allah yolunu açık etsin

ASİMELEK

Daimi Üye
Üye
sürütnme yolu ile hamile kalmazsın canım çünkü hamile kalabilmek için sıvının yerleşmesi gerekir. için rahat olsun. adetinin gecikmeside yaşamış oluğun sterese bağlıdır. ama keşke böle şeyler yapmasaydınız canım benim yaaa biraz daha sabredin zaten birbirinizi istiyor ve seviyorsanız beklersiniz birbirinizin helali olun. korkma hamile değilsindir canım.

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
merhaba ben 2 yıllık evliyim çocuğum yok adetime 15 gün var ama kasıklarım da sancı ve belim de ağrı var miğdem bulanıyor diyemem ama gaz var sizce erken gebelik belirtisi olabilir mi?lütfen en kısa zaman da cevabınızı merakla bekliyorum :'(

merhaba ben 2 yıllık evliyim çocuğum yok adetime 15 gün var ama kasıklarım da sancı ve belim de ağrı var miğdem bulanıyor diyemem ama gaz var sizce erken gebelik belirtisi olabilir mi?lütfen en kısa zaman da cevabınızı merakla bekliyorum :'(
Merhabalar değerli misafirimiz.
Evet malesef artık hamilelikler malesef zor olmaya başladı. Bunda, yediğimiz yiyeceklerin inanılmaz etkisi olduğunu düşünmekteyim. Sizin durumunuza birşey söyleyebilmek için emin olun ki daha çok erken. Umarız hamilesinizdir. Ama göğüslerde hassasiyet, nadiren mide bulantısı ve belde ağrı gibi durumunuz yok ise sadece gaz olayına bağlayarak hamilesiniz diyemiyoruz. Biraz daha beklemeniz gerekmekte. İlerleyen günlerde ayrıntıları yazarsanız tabiki size yardımcı olmak isteriz. Allah isteyen herkesin kucağını doldursun.
Sevgiler.

merhaba lütfen soruma cevp verin,aralık 2 son adet gördüğüm tarih,o tarihten bu yana çocuk için çalışmalar devam ediyo,ve ben adetime 9 gün kala dayanamayıp kan testi yaptırdı,0,1 çıktı,yani negatif:( acaba çokmu erken yaptırdım,şuan adetime 5 gün var,eğer olmazsam tabi yine yaptırıcam ama,acaba aynımı çıkar diye kafamı yiyip duruyorum:S

Merhabalar Gül Deniz,
Biz kadınların malesef yaptığı şey bu.... Dayanamayıp test yaptırıyoruz. Çok erken davranmışsınız. Ama kan testi yaptırdığınıza göre bu ayı es geçebilirsiniz. Lütfen ovülayson günlerinize dikkat ederek çalışmalara devam edin.
Kafayı yiyecek bimr durum yok, bu ay olmazsa bi dahakine olur dimi :)
Sevgiler.

Hamilemiyim degilmiyim hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Hamilemiyim acaba cevap lutfen acil Hamilemiyim acaba cevap lutfen acil
merhaba ben erkek arkadasimla iliskiye girdim evde ve adetimin bitmesine 1 gun kala girdim ve 2 inci kez bosaldi ama icime deyil ve eve geldigimde beyaz kücük et parcasi düstü uzun ondan sonra kanamam azaldi sonra adetden bittim ve hamile miyim...
Bilmedikleriniz 1
Yumurtlamadan 3-4 gün sonra birlikte oldum Hamilemiyim değilmiyim Yumurtlamadan 3-4 gün sonra birlikte oldum Hamilemiyim değilmiyim
merhaba arkadaşlar ben yen üye oldum 19 haziranda adet oldum yumurtlama tarihim 2 temmuz ama biz 29 temmuz ve yumurtlamadan 3-4 gün sonra eşimle ilişkiye girdik adetime 2 gün var test yaptım negatif çıktı ama bir takım belirtiler hissediyorum çok...
Bilmedikleriniz 3
hamilemiyim degilmiyim hamilemiyim degilmiyim
Benim reglim bittigi gün eşim ile birlikte olduk normalde korunuyirduk ama esim bu sefer korunamadı ve ertesi gun de mide bulantım oldu normalde tatlı şekerli seyler yemem sevmem ama canim hep tali seyler istiyor ve hafif basim dönuyor...
Bilmedikleriniz 1
Gebelik testi yine negatif çocuk istiyorum testi erken mi yaptım Gebelik testi yine negatif çocuk istiyorum testi erken mi yaptım
Slm arkadaşlar bu gruba yeni katıldım 1 buçuk yıldır evliyim cocuk istiyoruz doktora gidiyorum birsey yok hersey yolunda diyor eşimde gitti onada aynısını dediler yumurtlama gününü hesaplıyoruz ama yine hayal kırıklığı bu ayda 4 yumurtlama...
Bilmedikleriniz 6
Hamilemiyim degilmiyim Hamilemiyim degilmiyim
Kizlar adetim 3 gun gecikti hala olmadim ama goguslerimde belimde kasiklarimda karnimda agri var geceleri terliyorum kalkinca usuyorum bir hafta once kanda test yaptim 5.0 cikti dunde idrar testi yaptim tek cizgi bile silikti hamile olmak cok...
Hamilemiyim Sorular Cevaplar 0