Hamilemiyim hamilelik nasıl anlaşılır?

hcg testim 10 çıktı evde yaptığım testte pozitif çıktı adetim geçmemişti test yaparken ama bu sabah adet oldum yoğun kanama var yinede hamile olabilirmiyim

Merhaba, muhtemelen kimyasal gebelik geçirmişsiniz. Biz verdiğiniz bilgilere göre yaklaşık olası bilgiler veriyoruz . Bir kadın doğum uzmanına görünmenizde fayda var..

Merhaba, ne iğnenin etkisi nede adet dönemi ile ilgili bir durum. Canınız tatlı çekmiş . Enjeksiyonun 14. günü adet olmazsanız gebelik tetsi yapın.
Merhaba ben bir hafta önce catlatma iğnesi vuruldum ilk günler şişlik ve kasıklarda ağrı vardı şimdi şişlik geçti kasıklarıma arada batma oluyor ve bugün bel ağrısı çekmeye başladım doktorum yumurtan çatlamış dedi regli mı olucam acaba

Merhaba, Regl olup olmayacağınızı biz bilemeyiz. Lakin yaşadıklarınız normal durum. Yumurta çatladığı zaman bu septomlar bir iki gün sürer sonra geçer. Enjeksiyonun 14. günü gebelik testi yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Merhaba beta hcg 8.5 negatif midir

Merhaba, 8 ve üstü değerler gebelik olarak değerlendiriliyor. Sizin sonucunuz da görünürde gebelik lehine .Durumunuz hakkın da net bilgi edinmek için hekim kontrolünde olun.

Bisey sorcam ben erkek arkadasimla iliskiye girdim ilknde disina bosaldi ikincide prezervatif kullandk benim regl zaten duzeszdi dogum kontrol hapida kullaniyorum 1 aydr regl olmadm icimde her hangi bi suphe yok ama insan yinede korkuyor hamile olma sansn varmi