Hamileyim Anneyim Soru Sor

Günlük yürüyüşlerimizi yapıyoruz eşimle birlikte, ama bazen çok bacak ve kalça ağrıları yaşadığımda çok zor oluyor yollarda dinlene dinlene gidip geliyoruz, yarım saatlik yol oluyor bize 1 saat... işyerimde sırtıma koyduğum koca bir yastığım var ama işte bazen alışkanlık farkında olmadan kedimi öne eğilmiş buluyorum, gelecek haftayı iple çekiyorum şeker yükleme testimiz var ve inş bebeğim bu sefer cinsiyetini gösterir bize

Şekerim ben şu anda sırt üstü çok rahat ediyorum ama sürekli yinede yatamıyorum çünkü dediğim gibi bel çukurum birazcık fazla olduğu için fazlası da bel ağrısına neden oluyor, dönüp duruyorum işte bütün gece uykusuz geceler bende erken başladı sanırım tuvalet olayı bende hiç azalmadı en başından beri gecede en az 7-8 kere bazen daha fazla wc gidiyorum birde dönerken uyanıyorum, öyle saçma sapan uyku işte
28. haftadan sonra mı dönüyorlarmış baş aşağı şekerim, sanırım benimki şu an dik durumda ve ayakları aşağıda en çok kıpırtıları orda hissediyorum çünkü

Bağışıklık sistemimi baskalımak için zaman zaman kortizon alıyordum ben, gözlerimde üveit denen bir hastalık var, ama şükür bebeğim geldiğinden bu yana bir sorun yaşamadım, sanırım bebeğim ilaçların görevini üstlendi annesini koruyor

babyangel cnm hep sorucam unutuyorum yawbabyangel anlamı ne ??neleri birleştirdn de babyangel oldu valla merak ettm he

Okuldan arkadaşların taktığı bi isimdi angel canım, angel melek demek, sonra biri başına bi baby ekledi, baby de bebek demek. (bebek melek ya da melek bebek, hangisini seversen ) Ve öyle kaldı. Benimde hoşuma gittiği için kullanıyorum böyle

Son düzenleme:
ayyy sen bnm saflığıma ver valla anacm ben bütün olarak baktm.Biliyom kıs angel melek baby melek sen şimdi sölediğinde salak gibi hissettm kendimi bunumu çözemedm dye kuzum sen daha nst'ye girmedin mi?

Hiçbir şey yiyemedim diyemem bu üç ayda ama yemeği iş gibi gördüm, yapmaya çalıştım. Haz alarak yemedim ve bazen hiç yiyemedim.
Evet o iyi olsun diyorsun ve dayanıyorsun. Yüzün, siman değişti diyorlar bana. Gerçekten aynada kendimi hiç iyi görmüyorum. Sapsarı geliyor yüzüm. Göz kapaklarım şişiyor, dudaklarım-ellerim kuruyor. Hepinize sağlıklı doğumlar diliyorum şimdiden. Ne güzel mutlu sona yaklaştınız. Bizim epey yolumuz var daha. Sayılı gün çabuk geçsin...

Merak etme tatlm bende senn gibi yemek yemeyi mecburiyet olarak görürdüm.Anneciğim ne yapacağını şaşırdı,eşim çok üzülüyodu bişe yiyemiyorum dye.3.ay bitimnde hamd olsn acıkmya başladm snraki zamanlarda gece bile uyanabiliyodm yemek yemek için.Sabahları kazıntıyla uyandğmı bilirimsende böle olucaksn habire acıkıcaksn herşeyden canın istiycek snra da bnm gibi kilo alıcaksn kuzun da büyüycek sendeiii dileklerin için teşekkürler cnm merak etme zaman geçer bizim gibi sende 30 lara gelir doğumn yaklaştğını görürsn.Bende geçmez sanardm ama hamd olsn 7. ay da bitti

Laloşm valla bebişlerin işi belli olmuyo ama bnm oğlan 28 de ters idi.Son ana kadar dönmeyen bebekler varmş ne zaman döneceği hakknda kesin bişe yok anlıycağnayakları aşağıdayken alt tarafa çok vuruyo,döndğünde topuklarını göbeğinn üstünde,poposunu da göbeğinn yan tarafını yaslamş bi şekilde görüyosn bazen.Poposunu yasldağnda göbeğinn şekli değişiyo gerçi büyüdkçe göbekte şekilkalmıyo hareket ettkçe

28 de kesin dönmüş olması lazım ama değil mi? benimkinin ayakları kesin aşağıda tam göbüşümün altına küt küt vuruyo kerata bazen baya hızlıda vuruyo yaaaa daha bizim 4 haftamız var hadi bakalım inş normal zamanında dönerde sorun çıkartmaz kuzucum

Son düzenleme:
Olmaz bir şey inşallah Lalezarcım. Benim teyze kızımın 9. ayda haftasını hatırlamıyorum. Baş aşağıdayken ters dönmüş. Eyvah ben sezeryan mi yapacam ki derken. Bir dahaki kontrolde tekrar ters dönmüş yani olması gereektiği gibi... Allahın işi. Sonra nitekim normal yaptı. O yer kıtlığında o bebek döndü ya oradan şaştık kaldık...