hangisine yanayim..

suanda sana cok üzülüyorum ama bi yandan da cok kiziyorum..bende böyle bi durumun icerisindeyim...4 senelik evliligim var ve esim cikmis beni sevmedigini söylüyor..biz nisanliyken bi iliskisi olmus..biz 2 sene nisanli kaldik ben türkiyedeydim..ve onu hic unutmadigini düsününce icinin yandigini söylüor karsimda..onu okadar cok seviyorumki ölürcesine..üstelik bi kizimiz var böyle bisey olabilirmi...bunlari bastan düsünmeniz gerekiyordu..kimsenin kimseye böyle bi aci yasatmasina hakki yok..sebep ne olursa olsun..üzerinden seneler gecmis ayri yasamlar edinmissiniz....ve ayri hayatlarida beraberinizde yakmaya baslamissiniz onlari kül edipte mahvetmeye yok etmeye hakkiniz yok..bana kizabilirsin ama inan cok canim yaniyo 4 sene dile kolay ve bi cocuk ortada...benim gecmisimi gelecegimi hayallerimi herseyimi elimden almaya calisiyo esim benden anlayisla kabullenmemi bekliyo..olamaz böyle bisey olamaz yapamazsiniz ....inan suan delirmek üzereyim cok kizginim kirginim aglamak yemek icmek gibi bisey oldu....yapmayin kimseye kendi mutlulugunuz icin acilar yasatmayin lütfen....sade sizlerlede is bitmiyo..aileler kac hayat kirilacak üzülecek mahvolacak..ve bu cocuk büyüünce hesap soracak..

tatlım en iyisini yapmışın boşver onun eşi sizi rahat bırkmaz"dı hem dert üstüne dert olurdu o sana allah yar ve yardımcın olsun fıstığım