Help me please... Yardım :(

bon daccord qui veut apprendre a parler le français les fillesss

cnm ben fransada yaşıyordum ogrenmek isteyen varsa seve seve tabii

bon daccord qui veut apprendre a parler le français les fillesss

cnm ben fransada yaşıyordum ogrenmek isteyen varsa seve seve tabii
Canım teşekkür ederim fransada yasayan birinden bilgi almak daha iyi.. o zaman hemen sorularıma geçiyorum...
Çok süper ingilizce ve türkçem var tatlım.... övünmek gibim olmasında ama buaralar fransızcaya taktım ama dediğim gibi 3-4 kelimeden baska bişi bilniyorum... konuşmaylada heç alakam yok zaten çok zor bi aksan gibi sankiiii... >Sence ben nerden başlamalıyım öğrenmeye yani franszca bilmeyenler nerden başlıyor...
Bana az bilgi verirsen cok ama cok sevinirrim canımmm.... >Etrafımda kimsecikler bilmiyor fransızcaa ve suan fransızca kursuna gidecek maddiyattım yok
tekrar ilgin için teşekkürler... mesela en basta ne yapmam lazım veya öğrenmem lazım.. ?yastık savaşı
AyYüZLü örtmenim benim

ouiiiiiiiiiii
şimdi cnm başlangıc olarak alfabeyi ögrenmen lazımm

U harfini öğrendim ü gibi okunuyor O harfi kendi gibi okunuyor turkcede.. birde birde m harfi a e ve i harfinden önceyse n gibi okunuyor.. nasıl gidiyorum canım hehehe cok yavas amaa ne yapam bayram telasıı demii baksana kac harf öğrenmisim bunlara ekleyecegin bişi varmı ?? ama kelime olaraktanda tabi yazılıslarını ogrendim telafüzlerini bilmiyorum
mdr = gülmekten oldum demekmiş genç nesil arasında
nikime yakın olan aussi kelimesinin ayrıca demek oldugunu ogrendim
vous =sen
je= ben
nous= biz
bukadar canım