İmplantasyon pıhtılı olurmu ?

Selam adetim 4 gün geçti ilk defa gecikiyor sonra adet oldum yoğun pıhtılı 5 gün sürdü bugün midemm bulandı yerleşme kanamasından şüphelendim acaba olabilrmi?

Merhaba , yerleşme kanaması yoğun olmaz bir kaç damladan ibaret bir lekelenmedir. Normal adet olmuşsunuz durumunuzun gebelikle ilgisi yok. Mide bulantısı başka sağlık koşullarından kaynaklanabilir. Yinede kuşkunuzu gidermek adına test yapabilirsiniz.

iyi akşamlar adetime iki gün ver dün pembe bir lekele geldi bugünde bir nokta kadar çamaşırıma gelmiş çok istiyorum bebeğimin olmasını sizce yerleşme kanamasımı

Merhaba , muhtemelen implantasyon lekelenmesi gerçekleşmiş fakat durum hakkında net bilgi vermek güç. Adetinizde gecikme olursa hcg testi yapın durumunuz hakkında net sonucu alırsınız.

Merhaba öncelikle her soruya bıkmadan cevap verdiğiniz için çöm teşekkürler... Adet günümden bir gün önce beyaz akıntının içinde çok az kahverengi leke gördüm bir sonraki gün yine aynısı oldu bir sonraki gün 2 kez kahverengi sümüksü bir defaya mahsus peçeteye geldi bir sonraki gün erken gebelik testi yaptım negatif çıktı ve sümüksü akıntının içinde sadece bit kere kırmızı geldi şimdi de dün ve bu gün birer kez yine peçeteye kahverengi sümüksü akıntı geldi yerleşme kanaması olabilir mi

Merhaba, gördüğünüz lekelenme yerleşme kanaması olduğu gibi başka durumlardan da kaynaklanabilir. Geç dölleneme söz konusu ise gebelik idrar testinde çıkmayabilir. Bir kaç gün içinde adetiniz gerçekleşmez ise hcg testi yapın ve sonuca göre bir kadın doğum uzmanına görünün.

slm adetim 2 gün gecikti sonra pıhtılı 6 gün adet oldum 8 ped kirlendi hamilelik için umutlanmalımıyım yerleşme kanaması olabilrmi

Merhaba, 6 gün süren yoğun kanamalı adetiniz gerçekleşmiş. Bu durum da gebelik söz konusu olmaz. Yerleşme kanaması adet gibi yoğun olmamaktadır. Bir kaç damladan ibaret bir lekelenme dir. Yinede kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz.

merhaba adet gecikmesini ilk defa yaşadım sonra test yaptım negatif çıktı adetim parçalı pıhtılı geldi tiroidim var acaba bundanmı gecikmem oldu