kaynaşma

sudembeyaz

Daimi Üye
Üye
kaynaşma
ewett kızlarr aklıma bi fikir geldi ben bu mekanda herkesi tanımak istiyorum bu bölümde herkes kısaca kendini tanıtsın mesela

Asıl ismi nedir?(istemeyenler vermeyebilir )
hangi meleğim nerde yaşar ?
ne iş yapar?
evlimidir?
bekarmıdır ?
yaşı kaçtır ?
çocuğu varmıdır ?
nelerden hoşlanır?

şimdiden hepinize teşekkürlerrr sizleri seviyorum

Gerçek adım Tuğçe nişanlıyım 17 yaşındayım dışardan okuyorum istanbulda yaşıyorum evlenince Lüleburgazda yaşıycam Bukadar işte aman hadi kalk kaynaşalım kız hoppidi hoppidi oynaşıl kızzz buda benden

adım nazlı 25 yasındayım sakarya mekezde oturuyorum aslen kastamonuluyum biyografi gibi oldu biraz renk katalım3 yıllık evliyim 10+3 hafatlık hamişim ve cok mutluyum... esimle vakit gecirmeyi cok seviyorum

adım nazlı 25 yasındayım sakarya mekezde oturuyorum aslen kastamonuluyum biyografi gibi oldu biraz renk katalım3 yıllık evliyim 10+3 hafatlık hamişim ve cok mutluyum... esimle vakit gecirmeyi cok seviyorum
canımm ya çook memnunn oldum ne güzell Allah bebişini sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah eşinlede bi ömür mutluluklar darısı başıma

ismim 2 tane afag ve esmira 1985 ci yilda mayisin 13 dogdum azerbeycanin bas kenti olan bakü sehrinde mesleyim ebe ama simdi almanyada yasiyom 5 yillik evliyim 1 tane tatlimi tatli kedim var