kaynaşma

alalh razı olsun sudemcin inşalalh bebşimin doğumunuda burda haber veririm:)
mevlam sana iyi bir es hayırlı evlat nasip etsin en kısa zamanda bak hamişlerin duası kabul olur he...

ben eksik kalırmıyım hiç kaynaşmaya geldim ayoll :D

gerçek adım sevilay 21 yaşındayım 31 günlük evliyim hoppa aslen tokatlıyım istanbulda yaşıyorum müzik dinlemeyi gezmeyi ve eşimle zaman geçirmeyi çok seviyorummmmmm. eşimle evimde yeni hayatımda çok ama çok mutluyummmm eşimi, hayatı yaşamyı ve biricik annemi çok seviyorum yarışmacı arkadaşlarıma başarılar dilerimmm hahaha :D
sizide seviyorummmm :D

gerçek adım sevilay 21 yaşındayım 31 günlük evliyim hoppa aslen tokatlıyım istanbulda yaşıyorum müzik dinlemeyi gezmeyi ve eşimle zaman geçirmeyi çok seviyorummmmmm. eşimle evimde yeni hayatımda çok ama çok mutluyummmm eşimi, hayatı yaşamyı ve biricik annemi çok seviyorum yarışmacı arkadaşlarıma başarılar dilerimmm hahaha :D
hoş geldinn sevilayımm ne mutlu canımm sana bi yastıkta kocayın inşallah :kiss:

Ay asi abla öldüm seni izlerken o nası dans şovdu öyle :DYarışmacıları solladan bizimle itanbuldaki elemelere katılabilirsin ahahaha

Geri